Skarpetki do sandałów

fot. shutterstock

Okropne, a jednak prawdziwe. Wciąż widujemy panów podczas mniejszych i większych upałów w sandałach i... skarpetach. Niestety, również za granicą. Skarpety te często są koloru cielistego lub szaroburego. Rzekomo mają chronić przed kurzem ulicy i poceniem się stóp w sandałach. Zaliczmy to do miejskich legend. Sandały zawsze nosimy na gołe stopy, to samo dotyczy mokasynów! Latem odpadają również tak lubiane przez panów w Polsce basenowe klapki w mieście oraz tzw. laczki - męskie półbuty bez pięt (zwłaszcza ze skarpetką). Przypominamy również, że skarpetki zdejmujemy do wszystkich scen łóżkowych - nagi facet w skarpetkach jest wyjątkowo śmieszny.

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (161)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar
 • avatar

  makuku

  Oceniono 625 razy 527

  Garnitur - tylko Amosu, krawat - wyłącznie Hermes, buty - Berluti, merc na parkingu, posiadłość na...nie wiem, co teraz najmodniejsze. Inaczej, kochani, nie uchodzi! To obciach (największy dla autorki idiotycznego artykułu)

 • avatar

  asmok6

  Oceniono 456 razy 284

  podkoszulek, jak sama nazwa wskazuje, nosi się pod koszulą :) Ogólnie, koszuli nie nosi się na gołe ciało. Bo nie. Niezlaeżnie od jakości bawełny. No chyba że jest się piosenkarzem rockowym i wybiera na scenę. Wtedy i owszem, ale w biznesie - nie!
  Pozostałe punkty też autor przedstawił jako "obciachowe, bo tak". Tyle tylko że ubiór należy dostosować do środowiska w jakim chce się obracać, pracować itd. Tego typu zwyczaje to nei są objawione prawa uniwersalne, coś jak prawa fizyki, tylko kwestie umowne. Tak się składa że większość środowisk biznesowych, nie tylko w skali globalnej, ale także kraju, ma zupełnie odmienne zwyczaje od autora tekstu tekstu. I niestety to autor tego tekstu może wypaść "obciachowo" jeśli będzie się trzymał swoich zasad :)

 • avatar

  tetradrachma

  Oceniono 247 razy 193

  Na co-dzień do adidasów noszę białe króciutkie skarpetki. Noszę i będę nosił. Jem lewa ręką (jestem mańkutem) i będę jadł.

 • avatar

  naw18

  Oceniono 247 razy 187

  A ja mam te panine przepisy w głębokim poważaniu

 • avatar

  barba333

  Oceniono 207 razy 175

  Polecam Autorce tego przewodnika blog o modzie męskiej MrVintage. Znajdzie tam wiele cennych uwag bo to co pisze jest powierzchowne lub "zasłyszane" od sąsiadki z III pietra. Czytelnikom radzę czytać takie teksty z przymrużeniem oka i również polecam blog prawdziwego fachowca - nie Amatorkę.

 • avatar

  qlll

  Oceniono 211 razy 135

  Masakra jakaś. Dlaczego wszyscy chcą innym mówić, co mają robić, co myśleć, jak myśleć i jeszcze za to oczekują wynagrodzenia (księża, urzędnicy, blogerki modowe... itd.). Ubranie ma być przede wszystkim wygodne i człowiek ma w miarę dobrze w nim się prezentować o ile tego chce. Obcym nic do tego jak się kto ubiera. Zawsze żonie powtarzam, że ma się ubierać ładnie a nie modnie. Moda to wymysł firm odzieżowych, żeby sprzedawać swój towar. Wmawiają ludziom, że czegoś się nie nosi po to, żeby kupowali nowe rzeczy (wcześniej te niemodne rzeczy były ok).
  Co do sandałów i skarpet to rodacy je często noszą bo.. w Polsce jest często za ciepło na obuwie kryte, jednak na tyle chłodno, że bez skarpet się marznie. Prawdą też jest to, że bez skarpet noga się poci i kontakt skóry z sandałami nierzadko kończy się grzybem czy innymi przykrymi rzeczami o dyskomforcie "pływającej stopy" nie wspominając.

 • avatar

  thomos85

  Oceniono 170 razy 130

  Jak pracodawca zapewni mi w biurze odpowiednią klimatyzację, to może zacznę w lecie chodzić do pracy w koszuli z długim rękawem. Póki co wolę jednak koszule z krótkimi rękawami, T-shirty.

 • avatar

  onedaytwodays

  Oceniono 132 razy 128

  nie wiedziałem że mam aż tyle szczęścia nie będąc biznesmenem :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy