Zagłosuj na stylizację, którą odtworzymy w 'Logo' 9/15

Bomberka! Ta kurtka nigdy nie przestała być modna, a w ostatnich kilku sezonach doczekała się tak wielu ciekawych wersji, że śmiało można okrzyknąć ją HITEM. Przedstawimy 10 najciekawszych naszym zdaniem bomberek z jesienno-zimowych kolekcji wielkich projektantów z wybiegów z Mediolanu, Londynu i Paryża. Zagłosuj na model, który podoba Ci się najbardziej, a nasi styliści odnajdą możliwie najbardziej podobny na polskim rynku i przedstawią we wrześniowym wydaniu LOGO, który ukaże się w kiosku 28 sierpnia.
Kurtka Bomberka Kurtka Bomberka fot. Imaxtree

Łączenie

Bomberka - jeśli ciągle nie masz jej w swojej szafie, teraz jest dobry czas na zakup. W kolekcjach na tegoroczną jesień, większość producentów proponuje aż dwa, trzy różne modele.

Na pierwszych dwóch zdjęciach możecie zobaczyć połączenie dwóch a nawet trzech tkanin o różnych fakturach, kolorach i grubościach sprawia, że prosta z natury kurtka staje się bardzo ciekawym projektem. W tym sezonie szczególnie modne stało się łączenie naturalnej skóry z materiałem.

 

Zapraszamy do głosowania! Zliczamy głosy do piątku 7 sierpnia, godziny 14.00.

Kurtka Bomberka Kurtka Bomberka fot. Imaxtree

Wzór

Szukasz czegoś oryginalnego? Poszukaj wzorzystej kurtki ? bobmerka jest na tyle prostym i klasycznym wzorem, że nawet mocny wzór nie zmienia jej ?skromnego? charakteru.

Kurtka Bomberka Kurtka Bomberka fot. Imaxtree

Stójka

Charakterystyczną cechą kurtki typu bomberka jest krój ? długość do bioder, ściągacz bądź paski w pasie i mankietach oraz stójka ze ściągacza. Hermes wyciągnął do góry stójkę, przez co kurka nabrała bardziej zadziornego charakteru

Kurtka Bomberka Kurtka Bomberka fot. Imaxtree

Suwak

Jedna z cech typowej bomberki jest zamek błyskawiczny tzw. dwusuwakowy, co oznacza mniej więcej tyle, że możesz rozpiąć kurtkę od góry, albo od dołu. Mała rzecz, ale cieszy.

Kurtka Bomberka Kurtka Bomberka fot. Imaxtree

Tkanina

Projektanci postanowili zabawić się również nietypowymi dla bomberek tkaninami, proponując np. nadmuchany nieco materiał albo tzw. pikowanie, czyli przeszycia materiału co daje bardzo ciekawy efekt.

Więcej o: