Zagłosuj na stylizację, którą odtworzymy w 'Logo' 10/15

Dobrze, że lato się kończy, bo jesienne kolekcje dla mężczyzn na nadchodząca jesień zachwycają. Większość elementów utrzymana jest w kolorach ziemi - odcieniach szarości, piasku, kamieni, zgniłej zieleni. Fasony bardzo wygodne - luźne spodnie, obszerne swetry, wiele warstw. Taka męska moda na pewno spodoba się każdemu prawdziwemu mężczyźnie. Oto kilka ciekawych propozycji z kolekcji jesienno zimowych wielkich projektantów. Zagłosuj na stylizację, która najbardziej wpadła Ci w oko, a nasze stylistki odtworzą podobną z ubrań wyszperanych w sieciówkach. Zestaw 'budżetowy' opublikujemy w październikowym wydaniu magazynu 'LOGO', który ukaże się 29 września. Wasze głosy liczymy do poniedziałku, do południa.
1 Golf Golf Fot. Alessandro Lucioni

Golf

Głowa do góry panowie, bo golf skraca szyję a warto go nosić, bo nie tylko jest ciepły, ale tez modny. Na wybiegach można było zobaczyć albo swetry z golfem, albo cienkie golfy wystające spod grubego swetra.

2 Klasyka Klasyka Fot. Alessandro Lucioni

Klasyka

Męska moda najbardziej męska jest wtedy, kiedy jest bardzo prosta, klasyczna, bez zbędnych ozdobników, udziwnień i oryginalnych rozwiązań. Męska jest również wysoka jakość ubrań ? tego się nie da oszukać. Jakościowe tkaniny widać już na pierwszy rzut oka. Czytaj metki: kaszmir, alpaka i domieszki jedwabiu mile widziane.

3 Miks Miks Fot. Imaxtree

Miks

Mieszanie stylów to już norma. Warto to robić: na przykład spodnie w kant załóż do wysokich sznurowanych butów, modnej bomberki  i coś w stylu casual de lux gotowe.

4 Sweter puchowy Sweter puchowy Fot. Imaxtree

Sweter puchowy

Nareszcie coś nowego a właściwie starego w nowym ciekawym wydaniu. Cieniutkie puchówki kurtki i kamizelki będą tej jesieni noszone jako warstwa - czyli zamiast starego poczciwego wełnianego swetra. Puchówka przez swoja połyskliwą powierzchnię sprawia, że każda stylizacją nabiera nowoczesnego stylu.

5 Szerokie spodnie Szerokie spodnie Fot. Armando Grillo

Szerokie spodnie

Już kilka sezonów temu w kolekcjach Armaniego pojawił się ten nowc szerszy krój spodni. Na tle modnych wówczas modeli fit, wydawały się niczym z bajki "Sindbad Żeglarz" ale dziś już raczej nie szokują.  Nareszcie coś nowego.

6 Szalik Szalik Fot. Imaxtree

Szalik

Najmodniejszy dodatek tego sezonu. W październikowym wydaniu "LOGO" (od 29.09 w kioskach) opublikujemy 6 najciekawszych sposobów wiązania szalików i chust. Warto zajrzeć.

7 Trzy kolory: szary Trzy kolory: szary Fot. Alessandro Lucioni

Trzy kolory: szary

Lubicie ten kolor, prawda? Szary to najbezpieczniejszy kolor, bo lubi się z wszystkimi innymi barwami a i z innym szarym wygląda super. Popatrzcie zresztą sami.

Od jasnego gołębiego, po wpadający w czerń. Tej jesieni będzie szaro - oby nie buro.