Zagłosuj na stylizację, którą odtworzymy w 'Logo' 10/15

Dobrze, że lato się kończy, bo jesienne kolekcje dla mężczyzn na nadchodząca jesień zachwycają. Większość elementów utrzymana jest w kolorach ziemi - odcieniach szarości, piasku, kamieni, zgniłej zieleni. Fasony bardzo wygodne - luźne spodnie, obszerne swetry, wiele warstw. Taka męska moda na pewno spodoba się każdemu prawdziwemu mężczyźnie. Oto kilka ciekawych propozycji z kolekcji jesienno zimowych wielkich projektantów. Zagłosuj na stylizację, która najbardziej wpadła Ci w oko, a nasze stylistki odtworzą podobną z ubrań wyszperanych w sieciówkach. Zestaw 'budżetowy' opublikujemy w październikowym wydaniu magazynu 'LOGO', który ukaże się 29 września. Wasze głosy liczymy do poniedziałku, do południa.
Golf Golf Fot. Alessandro Lucioni

Golf

Głowa do góry panowie, bo golf skraca szyję a warto go nosić, bo nie tylko jest ciepły, ale tez modny. Na wybiegach można było zobaczyć albo swetry z golfem, albo cienkie golfy wystające spod grubego swetra.

Klasyka Klasyka Fot. Alessandro Lucioni

Klasyka

Męska moda najbardziej męska jest wtedy, kiedy jest bardzo prosta, klasyczna, bez zbędnych ozdobników, udziwnień i oryginalnych rozwiązań. Męska jest również wysoka jakość ubrań ? tego się nie da oszukać. Jakościowe tkaniny widać już na pierwszy rzut oka. Czytaj metki: kaszmir, alpaka i domieszki jedwabiu mile widziane.

Miks Miks Fot. Imaxtree

Miks

Mieszanie stylów to już norma. Warto to robić: na przykład spodnie w kant załóż do wysokich sznurowanych butów, modnej bomberki  i coś w stylu casual de lux gotowe.

Sweter puchowy Sweter puchowy Fot. Imaxtree

Sweter puchowy

Nareszcie coś nowego a właściwie starego w nowym ciekawym wydaniu. Cieniutkie puchówki kurtki i kamizelki będą tej jesieni noszone jako warstwa - czyli zamiast starego poczciwego wełnianego swetra. Puchówka przez swoja połyskliwą powierzchnię sprawia, że każda stylizacją nabiera nowoczesnego stylu.

Szerokie spodnie Szerokie spodnie Fot. Armando Grillo

Szerokie spodnie

Już kilka sezonów temu w kolekcjach Armaniego pojawił się ten nowc szerszy krój spodni. Na tle modnych wówczas modeli fit, wydawały się niczym z bajki "Sindbad Żeglarz" ale dziś już raczej nie szokują.  Nareszcie coś nowego.

Szalik Szalik Fot. Imaxtree

Szalik

Najmodniejszy dodatek tego sezonu. W październikowym wydaniu "LOGO" (od 29.09 w kioskach) opublikujemy 6 najciekawszych sposobów wiązania szalików i chust. Warto zajrzeć.

Trzy kolory: szary Trzy kolory: szary Fot. Alessandro Lucioni

Trzy kolory: szary

Lubicie ten kolor, prawda? Szary to najbezpieczniejszy kolor, bo lubi się z wszystkimi innymi barwami a i z innym szarym wygląda super. Popatrzcie zresztą sami.

Od jasnego gołębiego, po wpadający w czerń. Tej jesieni będzie szaro - oby nie buro.

Więcej o: