Zagłosuj na stylizację, którą odtworzymy w 'Logo' 11/15

Listopad to nie jest najprzyjemniejsza pora roku - mokro, zimo, krótki dzień. Na szczęście moda męska w tym sezonie bardzo przyjemna. Nie, szaleństw nie ma - ale przynajmniej jest normalnie, klasyczne kroje, trochę przystępnych nowości, przyjemne kolory ziemi i zasada 'na cebulkę' sprawiająca, że od razu robi się cieplej. Zagłosuj na zestaw, który najbardziej Ci się spodoba, a nasi styliści złożą podobny z elementów znalezionych w polskich sklepach.

Liczymy Wasze głosy do południa w poniedziałek 28 września!
YMC YMC fot. IMAXTREE.COM

YMC

Jogging Pant, czyli dżinsy na gumkę w pasie i często również przy nogawkach. Hit sezonu. Te wygodne spodnie uszyte są z dżinsu lub knitted denim. Knited denim poznasz po charakterystycznych pętelkach na wewnętrznej stronie spodni. To dzianiną łączącą cechy denimu (możne mieć różne wyprania i przetarcia) i materiału dresowego (rozciąga się i jest miękka).

Richard James Richard James fot. IMAXTREE.COM

Richard James

Sztruks w jesiennych kolekcjach obecny jest od lat, ale ze świecą szukać faceta w sztruksowych spodniach na ulicy. Czy to się w ogóle sprzedaje? Kto w tym chodzi i jak to nosić, żeby nie wyglądać jak "u cioci na imieninach". To samo z aksamitem, choć marynarki akurat marynarki z aksamitu odpowiednio wystylizowane wyglądają bardzo nowocześnie

YMC YMC fot. IMAXTREE.COM

YMC

Jasne spodnie to w polskim klimacie znaczy wiosna-lato. Ale nie ulegajmy stereotypom. jasne lekkie w formie spodnie w połączeniu z grubym swetrem i jeszcze z grubszym wełnianym szalikiem to naprawdę udana stylizacja.

Incontri Incontri fot. ANDREA ADRIANI

Incontri

Komin zamiast szalika, to rozwiązanie zdecydowanie bardziej praktyczne i wygodniejsze, ale na pewno nie bardziej atrakcyjne. Zachęcamy jednak do noszenia salika to najmodniejszy w tym sezonie dodatek.

Reaburn Reaburn fot. ARMANDO GRILLO

Raeburn

Pamiętasz bajkę "Sigma i Pi" - w tym sezonie na pewno nie raz o niej pomyślisz widząc modę na jakby "nadmuchane" ubrania. Najczęściej występują spodnie i kurtki, ale pojawiają się też bluzy a nawet rękawiczki.

Neil Barrett Neil Barrett fot. DANIELE OBERRAUCH

Neil Barrett

Klasyka plus jeden naprawdę mocny akcent dają naprawdę dobre efekty. Popatrz - klasyczne czarne wąskie spodnie, golf, buty z długa cholewką i cięzka kurtka w wojskowym stylu typu "duffle coat", ale bez drewnianych kołków.

Pringle Pringle fot. IMAXTREE.COM

Pringle

Co to jest melanż? Tak, to dobra impreza ale też włóczka złożona z nitek o różnych barwach. I warto to drugie znaczenie poznać, bo melanżu będzie w tym sezonie naprawę dużo.

Więcej o: