Męskie fartuchy kuchenne

Do tej pory wstydziłeś się gotować w fartuchu, bo to babcine i niemodne? Nic bardziej mylnego! Zobacz nasz wybór fartuszków, w których poczujesz się prawdziwym władcą swojej kuchni.
Fartuch King of the Grill, 25.45 (EUR), zazzle.co.uk. Fartuch King of the Grill, 25.45 (EUR), zazzle.co.uk. Fartuch King of the Grill, 25.45 (EUR), zazzle.co.uk.

King of the grill

Nie bez przyczyny uważa się, że grillowanie to męskie zajęcie. Dlatego wybierz fartuch, który wszystkim kobietom przypomni, żeby nie zaglądały do twojego rusztu. A na mięsną ucztę nie zapomnij zaprosić znajomych wegetarian... niech wiedzą, co tracą.

Marvel Iron Man apron and oven glove set by Marvel Comics, L15.98, amazon.co.uk Marvel Iron Man apron and oven glove set by Marvel Comics, L15.98, amazon.co.uk Marvel Iron Man fartuch i rękawice, 15.98 (GBP), amazon.co.uk

When you need a hero

Jeśli czujesz się zerem, a chcesz zostać bohaterem w kuchni, wybierz fartuszek, który doda ci odwagi. Polecamy wzór z Iron Manem - przynajmniej nie grożą ci poparzenia.

Fartuch Pollo, L15.00, cafepress.co.uk Fartuch Pollo, L15.00, cafepress.co.uk Fartuch Pollo, 15.00 (GBP), cafepress.co.uk

Klasyka z przymrużeniem oka

Jeśli do białych kołnierzyków i dobrych manier dodać grę słów, wyjdzie ten oto fartuszek. Nadaje się do gotowania wszelkich potraw, nie tylko kurczaków.

"The Last Perfect Man", 9.72 (GBP), amazon.co.uk "The Last Perfect Man", 9.72 (GBP), amazon.co.uk

Fartuszek prawdziwego mężczyzny

Mamy coś dla fanów prawdziwych mężczyzn. Jeśli męskość kojarzy ci się z niedepilowaną klatą, naturalnym zapachem, mięciutkich brzuszkiem i do tego jesteś fanem Simpsonów, już wiesz, który fartuch wybrać.

Fartuch, L15.00, cafepress.co.uk Fartuch, L15.00, cafepress.co.uk Fartuch, 15.00 (GBP), cafepress.co.uk

Hot Stuff!

W żółtym fartuszku nie znikniesz z radarów. I uważaj, żeby nikogo nie poparzyć, gdy będziesz podawał  do stołu gorące danie. If you know what I mean...

Fartuch, L7.23, amazon.co.uk Fartuch, L7.23, amazon.co.uk Fartuch, 7.23 (GBP), amazon.co.uk

Classy and sexy!

Dla tych, którzy czują, że są zbyt dorośli na fartuchy z nadrukami, wybraliśmy klasyczny, elegancki fartuch. Gdyby Bond gotował, robiłby to właśnie w tym fartuszku.

Więcej o: