Komentarze (28)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  wiceherszt

  Oceniono 37 razy 31

  Tymczasem ja żywię graniczące z pewnością przekonanie, że gdyby na moim koncie leżało sobie kilka albo kilkadziesiąt milionów dolarów lub euro, to z miejsca stałbym się najseksowniejszy w całej okolicy, nawet jeśli za odzienie miałbym to, co każdego poranka wygrzebię w pobliskim śmietniku :)

  Nie wyglądałbym wtedy jak menel, o nie! Byłbym pełen drapieżności, dziki, nieokiełznany i awangardowy. Każda dziura i plama brudu dodawałaby mi szorstkiego, męskiego uroku a rozpadające się buciska świadczyłyby o niedbałej dekadencji :)

 • avatar
 • avatar

  opth

  Oceniono 16 razy 16

  Słuchajcie szacowna Redakcjo, wy nie możecie nie wiedzieć że pod każdą waszą podstroną i zdjęciem, odp***dala się z maksymalną głośnością różnej maści video, najczęściej z reklamami. Serio, aż taka gruba przesada jest teraz w standardzie szanowanego portalu?!

 • avatar

  Gość: Modniś

  Oceniono 20 razy 16

  a białe skarpety do sandałów ???

 • avatar

  Gość: rt

  Oceniono 25 razy 15

  biale vansy, łaty na lokciach i czapeczka - idealny przepis na piz...sia....

 • avatar

  naanga

  Oceniono 7 razy 5

  Chesz wygladać przecietnie - stosuj przecietne rady tego przeciętnego tekstu....

 • avatar

  theorema

  Oceniono 9 razy 5

  no cóż, jaki autorytet, taki ranking...:) redaktorki cosmo zapewne nie widziały nigdy faceta w luźnym, beżowym, wełnianym swetrze z golfem, albo z dekoltem w łódkę, ani w smokingu, nie mówiąc o tym, żeby jakiś pan włożył dla nich tenże(lub chociaż marynarkę) bez koszuli...na bardzo prywatną okazję ;) nie widziały także zapewne inspirowanych folkiem, haftowanych koszul wkładanych przez głowę, ani lekkich, podkreślających zgrabny tyłek lnianych spodni...w Ameryce takich rzeczy się widać nie nosi. Tak samo, jak czarnego garnituru z czarną koszulą dla pana o ciemnej karnacji i włosach...od siebie mogę jeszcze napisać, co jest najmniej seksowne - sportowe ubranka kolarsko-wspinaczkowo-biegowe, wściekle kolorowe, obcisłe i śmierdzące ;)

 • avatar

  staryman

  Oceniono 5 razy 5

  „Najseksowniejsze ubrania, jakie może założyć facet „
  ------------------------------------------------------------------
  Skarpetki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX