Jesień 2017: zestawy według trendów

Z ciuchami jest jak z klockami lego. Możesz krok po kroku zbudować zestaw według instrukcji, albo... stworzyć coś własnego. Trendy na jesień 2017 dają duże możliwości.
Kolekcja jesień 2017 Carolina Herrera Kolekcja jesień 2017 Carolina Herrera Materiały prasowe CH

Golf z koszulą

Golf, marynarka, puchówka? Tak. T-shirt, polówka, koszula? Tak. Wszystko zależy od ciebie. Utarte i sprawdzone zestawy są dobre, ale nowe "kombinacje" są jeszcze lepsze.

Kolekcja jesień 2017 Wrangler Kolekcja jesień 2017 Wrangler Materiały prasowe Wrangler

Kolorowe skarpetki

Wcale nie musisz sięgać po kwiaciaste marynarki albo panterkowe koszule, by zabić w modzie nudę. Wystarczą oryginalne skarpetki - w wyrazistym kolorze, albo w ciekawy wzór. Zabieg prosty, bezpieczny i tani.

Kolekcja jesień 2017 Lee Kolekcja jesień 2017 Lee Materiały prasowe Lee

Z czym łączyć dżins

Dżins dobrze wygląda z dżinsem. Nie obawiaj się różnych stopni wytarcia, różnorakich odcieni. Monochromatyczne zestawy atrakcyjnie wyglądają jedynie wówczas, kiedy składają się z podobnych, a jednak różniących się od siebie elementów.

Kolekcja jesień 2017 Lacoste Kolekcja jesień 2017 Lacoste Materiały prasowe Lacoste

Podwijaj nogawki

Pamiętaj, buty z długa cholewką najlepiej wyglądają kiedy są widoczne w całości. I wcale nie chodzi tu tylko o buty i wyeksponowanie ich urody, chodzi o całą sylwetkę. Kiedy nogawki prostych spodni opadają na długie buty, optycznie skraca się sylwetka, a same spodnie wydają się za długie. Wyjściem jest podwinięcie nogawek w spodniach. 

Kolekcja jesień 2017 H&M Kolekcja jesień 2017 H&M Materiały prasowe H&M

Białe dżinsy zimą

Nie chowaj letniej garderoby do głębszych części szafy na cały jesienno-zimowy okres. Kto powiedział, że białe spodnie dobre są tylko latem. Będą wyglądać naprawdę dobrze w połączeniu z grubym wełnianym swetrem. A letnią bomberkę potraktuj jako casualową marynarkę. Wychodząc z domu, po prostu nałóż na nią ciepły płaszcz.

Więcej o: