Audio nowości

Prezentujemy kilka nowości - słuchawki i głośnik Bluetooth.
Audio nowości - Klipsch Mode M40 Audio nowości - Klipsch Mode M40 fot. Klipsch

Słuchawki Klipsch Mode M40

Pierwsze aktywnie tłumiące szumy słuchawki Klipscha brzmią równie pięknie, jak wyglądają. Co ważne, gdy padną baterie, słuchawki przestają tłumić, ale wciąż grają (to nie jest powszechne u konkurencji). Skórzane obicie plus blask miedzi.

Cena: 1400 zł

Audio nowości - Zok Parrot Audio nowości - Zok Parrot fot. Parrot

Słuchawki Zik Parrot

Oprócz Bluetootha - pioniersko przesyłają dźwięk przez technologię NFC! To bezprzewodowe słuchawki dla "generacji smartfonowców", z aktywną redukcją szumów i panelem dotykowym. Projekt Philippe'a Starcka, produkcja francuskiej firmy Parrot.

Premiera w tym roku, cena nieznana.

Audio nowości - Rokus Solar Audio nowości - Rokus Solar fot. Etón Corporation

Głośniki Rokus Solar

Pomysłowe rozwiązanie dla tych, którzy lubią słuchać muzyki w plenerze. Zasilane energią słoneczną (można też podłączyć je do prądu) głośniki współpracują z nadajnikiem poprzez Bluetooth.

Jeśli brzmienie twojego smartfona, tabletu lub komputera nie wystarcza do rozkręcenia wiosennej imprezy, ekologiczny gadżet rozwiąże problem. Jego design cieszy oko, obsługę ułatwia ekran LCD, obudowa jest odporna na uderzenia, a w pełni naładowany - rozniesie po łące wesołą muzykę przez osiem godzin.

Cena: ok. 150 dol.

Audio nowości - Monster Diamond Tears Edge Audio nowości - Monster Diamond Tears Edge fot. Monster Cable

Słuchawki Monster Diamond Tears Edge

"Kanciaste jak diamenty, smukłe jak łzy". Stylistyka blink - dla rapera ze złotym zębem albo łaknącej poklasku i odblasku dziewczyny. Intrygujący wzornictwem produkt kalifornjiskiej ekipy Monster Cable.

Cena: 350 dol.

Audio nowości - SuperTooth Disco 2 Audio nowości - SuperTooth Disco 2 fot. SuperTooth

Głośnik SuperTooth Disco 2

Były "Disco robaczki" (taka nieśmieszna animacja), a to jest disco ząb. Czyli przenośny głośniczek Bluetooth (16 Hz, 10 godz. pracy na baterii). Sterowanie odtwarzaniem - w korzeniu. Radosny design w licznych wersjach kolorystycznych.

Cena: 69 dol.

Więcej o: