Trzy nowe zestawy kina domowego

Dwie propozycje Samsunga, jedna od Philipsa. Przedział cenowy 2-2,5 tysiąca złotych. Kino domowe - fajna rzecz. Zobacz, czy któryś z tych modeli przypadnie ci do gustu.
Kino domowe Samsung HT-5550 Kino domowe Samsung HT-5550 fot. Samsung

Kino domowe Samsung HT-5550 oraz Samsung HT-E4550

Oba zestawy Samsunga mają te same podstawowe funkcje. Można je obsługiwać za pomocą smartfona. Są wyposażone w technologię 3D Sound Plus, która analizuje trójwymiarowy obraz i synchronizuje dźwięk, dopasowując go do ruchu i głębi obrazu. Jest funkcja inteligentnego zarządzania poziomem głośności, która dobiera ustawienia do rodzaju programu (np. film, programy informacyjne, transmisje sportowe). Dzięki ConnectShare Movie można oglądać filmy bezpośrednio z podłączonej pamięci przenośnej USB lub dysku HDD. Opcja BD Wise Web pozwala strumieniowo przesyłać i oglądać wysokiej jakości filmy z internetu.

Funkcja Allshare Play umożliwia strumieniowe przesyłanie multimediów z dowolnego kompatybilnego urządzenia - smartfona, tabletu, aparatu, komputera - do telewizora i oglądanie ich na dużym ekranie oraz odtwarzanie plików znajdujących się w chmurze z każdego z urządzeń połączonych w domowym środowisku multimedialnym.

Samsung HT-5550 (na zdjęciu powyżej) jest dodatkowo wyposażony w stację dokującą dla iPoda i iPhone'a oraz dodatkowe dwa wejścia HDMI.

Cena: 2499 zł

Samsung HT-E4550, Trzy nowe zestawy kina domowego, audio, kino domowe, philips, samsung

Powyżej: kino domowe Samsung HT-E4550

Cena: 1899 zł

Kino domowe Philips SoundHub HTS5593 Kino domowe Philips SoundHub HTS5593 fot. Philips

Kino domowe Philips SoundHub HTS5593

Nowy zestaw kina domowego Philipsa to coś dla miłośników basów. Głośniki z podwójnymi cewkami basowymi zapewniają potężny dźwięk przestrzenny o mocy 1000 W. Technologia Active 3D zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości.

Philips SoundHub HTS5593 ma ekran dotykowy, który pozwala sterować głośnością i innymi opcjami odtwarzania. Jest Smart TV umożliwiająca dostęp do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze. Funkcja Stay in Control pozwala na zmianę kanału lub wprowadzenie tekstu przy użyciu smartfona lub tabletu. Dzięki funkcji SimplyShare można przesyłać strumieniowo zdjęcia, muzykę i filmy z komputera, telefonu i tabletu do telewizora.

Cena: 2149 zł

Więcej o: