Redakcyjny test alkomatów

Łukasz Figielski
09.01.2015 12:40
A A A
Test alkomatow dla Logo.

Test alkomatow dla Logo. (fot. Albert Zawada)

Zamieszanie ucichło, alkomat nie zostanie kolejnym - obok gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego - obowiązkowym amuletem kierowcy. Ale pamiętając o restrykcyjnym kodeksie i rozradowanej narodowej duszy, warto mieć takie urządzenie w domu i aucie. Przedmuchaliśmy osiem egzemplarzy.
Zobacz zdjęcia (7)

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (10)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  ideefiks

  Oceniono 18 razy 6

  A państwowa inspekcja w pracy jak się ustosunkowywuje do spożywania alkoholu w pracy?

 • avatar

  nastykid

  Oceniono 3 razy 3

  Co to za test jak występują w nim produkty dwóch firm, a w sprzedaży jest co najmniej kilkanaście modeli różnych firm. To nawet nie jest artykuł sponsorowany...

 • avatar

  prawdziwy_artur

  Oceniono 4 razy 2

  "Naszego badania nie możesz traktować jako laboratoryjnego, w takim środowisku pracy ciężko było o szwajcarską precyzję (spójrz na skany kart testerów na s. 78)"
  Gdzie te skany?

 • avatar

  frendox

  Oceniono 3 razy 1

  Szkoda, że nie został wzięty pod uwagę np. Alkohit Start, często korzystam z tego alkomatu (jednorazowego) w sytuacjach po imprezowych ;), przydaje się

 • Robert Joachim

  0

  Zobacz na youtube test alkomatu AL-8000 wpisz w google.pl hasło: "AL-8000 silver vs ALP-1"

 • avatar

  turbo_skrzat

  0

  "Gadżet pijusa estety" oj to się uśmiałem !! Alkomat AL 8000 zakupiłem na Ursynowie u importera ale nie o tym bo ktoś posądzi mnie o reklamę. Alkomat sprawuję się rewelacyjnie i nie mam co do tego zastrzeżeń. Zapewniono mnie że w każdej chwili mogę sprawdzić u nich poprawność pomiarów. Porównywałem go z policyjnym i wypadł rewelacyjnie. Jestem zdania że na takich urządzeniach nie ma co oszczędzać. Ja tam polecam i testuję dalej. Wasze zdrowie ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy