10 aplikacji na podryw. Których warto używać?

Piotr Mieśnik
14.09.2015 09:31
A A A
Date me

Date me (Fot. materiały prasowe)

Poświęcenie redaktora pisma lifestyle'owego nie zna ani granic. W godzinach pracy (i nie tylko), za kasę, musiałem romansować z tabunami pięknych (przynajmniej na profilowych fotkach) kobiet. Ale nie masz czego mi zazdrościć! Nabawiłem się nerwicy natręctw, mój samsung o mało co się nie zagotował, ale za to ty będziesz wiedział, co warto instalować, a czego unikać.
Zobacz zdjęcia (10)

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (8)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  london_in_use

  Oceniono 9 razy 3

  Kryterium latwosci skonfigurowania aplikacji z Facebookiem to jest dla mnie wielki turn-off a nie zacheta. Nie chce zeby aplikacja, ktorej uzywam miala cokolwiek wspolnego z moim fejsem, gdzie owszem, chronie prywatnosc, ale podpisuje sie pelnym nazwiskiem, sorry!! Poza tym, czy tylko ludzie w Polsce nie zauwazyli, ze Facebook jest na wylocie?

 • avatar

  wydarzeniasierpniowe2015

  Oceniono 4 razy 2

  Jaka apka jest najlepsza zeby odszukać tę Polke co pobiła rekord seksu w Katowicach? 560 facetów w 1 dzień? Tak , ta sama co potem z politykiem znanym, hehhehe?

 • Piotr Jezierski

  Oceniono 1 raz 1

  "Główny problem z serwisem Ashley Madison jest taki, że w ostatnim czasie zaatakowali go hakerzy..." - jak podała dzisiejsza darmówka (ES) w Londynie... od czasu wycieku danych ok. 75 tys kobiet założyło sobie konta na tym portalu.

  Albo szukają atrakcji... albo powodu do rozwodu ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy