6 gadżetów, dzięki którym zabłyśniesz

Gadżety: bądź gotów na urodziny kumpla, syna, matki, babki
SlapSee SlapSee Materiały prasowe

Zakręcone Okulary

Jednym z "gadżetów", których czar rozumieją chyba tylko ci, którzy wychowywali się w końcowych dekadach XX w., jest bransoletka zwijająca się po lekkim uderzeniu w nadgarstek. Posiadanie czegoś takiego 20 lat temu czyniło z ciebie główną atrakcję długiej przerwy w podstawówce. Teraz ta "technologia" powraca w zausznikach okularów SlapSee, które można nosić nie tylko na głowie ale też ręce czy np. kierownicy lub ramie roweru. Wakacyjnie, nostalgicznie, całkiem sprytnie.

BatmanmultiTools BatmanmultiTools materiały prasowe

Śrubatkręt

Batman niby jest geniuszem i ma wszystko (od niedawna nawet podbródek Bena Afflecka), ale jakoś nigdy nie wpadł na to, że batarangi mogą służyć do odkręcania śrubek i otwierania butelek. Bądź lepszy od Mrocznego Rycerza, kupując Batman Multi Tool! Napakowane nietoperze alkoholu nie piją, by utrzymać formę i ratować świat. A gdy już to robią, ty możesz spokojnie czytać "Logo" i sączyć piwo.

Red5.co.uk CENA: 30 zł | WYSYŁKA: 60 zł DLA: fana Batmana NIE DLA: antyfana MacGyvera

Clocky Clocky Materiały Prasowe

Budzik Barbarzyńca

Wybierz się na przymusowe i boleśnie dosłowne poszukiwanie czasu z Clocky - budzikiem, który przy akompaniamencie pierwszych, brutalnych taktów zaprogramowanego alarmu zeskakuje z szafki na podłogę i ucieka niczym bezgłowy kurczak. Barbarzyński wynalazek ma jednak w sobie iskrę miłosierdzia - zanim ruszy w tan, pozwoli na jedną drzemkę. Miłej pogoni za uciekającym czasem... Lub miłego odkręcania kółek.

Amazon.com CENA: 150 zł | WYSYŁKA: 110 zł | DLA: śpiocha pracusia | NIE DLA: choleryka

Recorder Recorder Materiały prasowe

Floating Record Vertical Turntable

Ten adapter obraca winylową tradycję o 90 stopni. Tyle wystarczyło, by zrewolucjonizować klasyczny wynalazek i zebrać ponad 1.5 mln dol. na masową produkcję. Urządzenie ma zapewniać świetną jakość dźwięku z longplay?ów i singli oraz wrażenia wizualne, które hipnotyzują. Drewniane pudło, ramię z włókna węglowego, dwucalowe neodymowe głośniki stereo (15 W). Ciekawe, czy basy brzmią lepiej, gdy są na dole, a dźwięki wysokie - na górze.

Kickstarter.com CENA: 1550 zł WYSYŁKA: 350 zł DLA: winylowca NIE DLA: miłośnika Spotify

Ufo Soap Pump Ufo Soap Pump Materiały Prasowe

Mycie Rąk Trzeciego Stopnia

Serial "Z Archiwum X" wraca w styczniu na amerykańską antenę, więc wraca także moda na latające spodki. Aplikująca mydło UFO Soap Pump to świetny sposób na zaakcentowanie odrodzonego przekonania, że "The truth is out there" - w równym stopniu kiczowaty, co niezawodnie zabawny. Jeśli pewnego dnia spotkasz kosmitę, wypadałoby, żebyś reprezentował naszą planetę z czystymi dłońmi, a już na pewno mądrze będzie je umyć po spotkaniu.

Thefowndry.com CENA: 110 zł | WYSYŁKA: 30 zł DLA: wierzącego w UFO NIE DLA: zwolennika mydła w kostce

VHS Pillo VHS Pillo Materiały Prasowe

Sen, Nostalgia i Kasety Wideo

VHS Pillow to poduszeczka (40×23 cm), dzięki której każdy fan starych kaset wideo poczuje się w swoim domu jak wypożyczalni z lat 90. Dostępnych jest wiele wzorów odtwarzających wygląd oldskulowych pudełek z taśmami, a autorka zapewnia, że jeśli film jest w miarę znany, nie będzie problemu z powiększeniem oferty na specjalne życzenie. Żeby tak jeszcze znaleźć łóżko w kształcie magnetowidu...

Etsy.com CENA: 120 zł WYSYŁKA: 80 zł DLA: kinomana po trzydziestce NIE DLA: wyznawcy 4K

Więcej o: