Pod choinkę - Figiel&Rudy i ich zabawki

Drogi Mikołaju! Przez cały rok oglądamy takie przedmioty w internecie, czasem pożyczamy do redakcji. Teraz chcielibyśmy zobaczyć je pod choinką...


Leatherman Skeletool CX  Leatherman Skeletool CX

Leatherman Skeletool CX

 

Siedem narzędzi w lekkim 10-centymetrowym "scyzoryku" z wygodnym karabinkowym zapięciem i 25-letnią gwarancją. Jakość wykonania oraz szlachetne materiały (stal 154CM, włókno węglowe, wolfram) zapewniły mu wyróżnienie magazynu "National Geographic". No i "Logo".

 

Cena: 390 zł

Nikon D700  Nikon D700

Nikon D700

 

Lepszy od modeli profesjonalnych. Podobnie jak one zbudowany jak czołg (uszczelniona obudowa ze stopu magnezu), ma te same: 12-megapikselowy sensor oraz procesor co Nikon D3, a do tego wbudowany flesz oraz automatyczne czyszczenie matrycy.

I kosztuje trzy razy mniej.

 

Cena: 7200 zł (korpus)

Garmin Oregon 550t  Garmin Oregon 550t

Garmin Oregon 550t

 

Najbardziej zaawansowany GPS turystyczny na rynku. Duży, 3-calowy wyświetlacz dotykowy, trójwymiarowe mapy topograficzne i bateria, która wytrzyma 16 godzin. Ma wszystko, czego potrzeba.

 

Cena: 1650 zł

Alineware M11x  Alineware M11x

Alineware M11x

 

Mały notebook (11 cali) zaprojektowany dla graczy. Bardzo solidna budowa, całkiem porządny procesor (Core 2 Duo SU7300 1,3 GHz) i 4 GB RAM usprawiedliwiają cenę, całkiem sporą wagę (prawie dwa kilo) i nie najlepszy czas działania na baterii.

 

Cena: 4200 zł

Silva 3EX Connect  Silva 3EX Connect

Silva 3EX Connect

 

Potrafi tyle, co większość pedometrów (zlicza kroki, przebyty dystans i spalone kalorie), ale jako jedyny (jaki znam) pozwala zrzucać wyniki do netu i w ten sposób ścigać się z ponad 20 tys. posiadaczy connecta na całym świecie.

 

Cena: 240 zł

 

Tekst: Łukasz Figielski - podrzędny działu Techno i Maciek Rudy Sikorski - nadrzędny działu Techno

Zdjęcia: Paweł Kiszkiel, materiały prasowe (montaż)

Więcej o: