Męskie fryzury: 9 modnych trendów

wiech
13.04.2012 06:31
A A A
Fryzury: Jean Louis David

Fryzury: Jean Louis David (Jean Louis David)

Chcesz wyglądać dobrze? Zadbaj o włosy. Modna fryzura to przepustka do powodzenia u kobiet. A skoro tak, to zapytaliśmy ekspertów, jakie fryzury są w tym sezonie na topie. Dziewięć najważniejszych trendów pokazały nam Olga Krasieńko z salonów Jean Louis David i Lovely Look oraz Luiza Jarosławska, specjalistka marki Wella.
Zobacz zdjęcia (9)

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (40)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  keiwolzc

  Oceniono 252 razy 142

  Te trendy nie dotyczą Polski, gdzie 95% mężczyzn obcina się na żołnierza, po tym Polaka zawsze można poznać za granicą :)))) A jak ktoś już ma fajną fryzurę, to polskie buraki naturalnie nazywają to "pedalstwem". No i dlatego właśnie Polki tak lecą na zagranicznych panów.

 • avatar

  fraulein

  Oceniono 68 razy 58

  Owszem, niektóre fryzury całkiem przyjemne. Ale powiem szczerze, że spośród mężczyzn, których znam i spotykam, niewielki ułamek ma tak gęste włosy jak ci panowie na zdjęciach. Kiedyś francuski fryzjer powiedział, że włosy słowiańskie są bardzo delikatne i ciężkie do ułożenia. To i łysienie zapewne decyduje, że nasi panowie wolą ostrzyć się na żołnierza.

 • avatar

  s.parus

  Oceniono 46 razy 32

  95%na żołnierza,zgadzam się...a wiesz dlaczego? w 95% zakładów fryzjerskich panie fryzjerki sięgają na dzień dobry po maszynkę do ...owiec?:) tak uczą w szkole, takie są przepisy i zalecenia sanepidu (zakaz stosowania brzytwy np.) te 95% nie stać na wizyty w renomowanych lub fajnych zakładach fryzjerskich, na zachodzie jest inaczej, stąd kolesie zza zachodniej granicy mają fajniejsze fryzki:) pozdrawiam mistrzów nożyczek z campden town w londynie , pochodzących z jerozolimy (arabska strona) :) za 20 funtów strzygą perfekcyjnie!!!

 • avatar

  komix1

  Oceniono 42 razy 28

  Fryzury w sam raz dla aktywnie oprawiających sport. Np jeżdżących codziennie do pracy w kasku, zimą pod kaskiem czapka, dwa razy dziennie kąpiel z szybkim myciem włosów... Bajka!

 • avatar

  cucurucu

  Oceniono 62 razy 22

  Na jajcach mam podobna fryzure

 • avatar

  Gość: deadmen

  Oceniono 32 razy 14

  w polsce większość musi być łysa lub prawie łysa bo tak jest groźnie i wzbudza respekt na ulicy takie buraczane podejście

 • avatar

  Gość: luck

  Oceniono 22 razy 14

  ależ jestem niemodny ...ajajaj!

 • avatar

  tfuj_aniou_strusz

  Oceniono 16 razy 12

  poza "wella:zarost" jest to jedna i ta sama fryzura jedynie różnie ułożona, a sprzedają ją jako cuda na patyku.

 • avatar

  anna.maria0

  Oceniono 7 razy 7

  Artykuł z przed ponad roku jako najczęściej czytany. Gratuluję takich trendów z poprzedniego sezonu. Czy nikt nie zauważył, że na zdjęciach jest takie samo cięcie tylko włosy inaczej zaczesane (do góry, do dołu, zwinięte w kaczy kuper, nastroszone, wijące, tył zawsze ten sam). Do tych wszystkich retro dodałabym jeszcze lata 40-te (na powstańca warszawskiego) i 50-te (trójka murarska). ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy