Komentarze (29)
10 przykazań jak się odchudzać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Iwona Chmura

  Oceniono 8 razy -8

  Mam 26 lata i moim celem było schudnąć 20kg.
  Początkowo nie wierzyłam, że się uda, ale eksperymentowałam. Brałam różne środki, spalacze tłuszczu itp. Po niektórych pojawiały mi się krosty na twarzy i dziwny trądzik. W końcu przeczytałam artykuł o Odchudzanie i zaczęłam stosować Afrikan Mango: h t tp://nplink.net/btkjP7vM
  Przy wadze 87 kg. Po 3 miesiącach moja waga spadła do 67 kg. Zamówienia zawsze docierały na czas, a tutaj liczy się systematyczność.
  Obsługa klienta - profesjonalizm. Z własnego doświadczenia szczerze polecam Odchudzanie wszystkim znajomym i rodzinie. Mogę przyznać, że te tabletki Afrikan Mango są wielkie!
  Paaa ;)

 • s-gos

  Oceniono 12 razy -10

  Przytyć jest bardzo łatwo, gorzej potem zabrać się za siebie, mi jakoś się udało sporo ćwiczyłem, brałem suplementy diety m.in 2 be skim, piłem 2 litey wody dziennie i jadoem mniej.

 • saszka45

  Oceniono 13 razy -13

  moja żonka ma nade mną kontrolę, to znaczy nad moją wagę. Już ona potrafi przypilnować, żeby trzymać się zaleceń pani dietetyk :-) a swoją drogą to w odchudzaniu się bardzo pomocne są jednak suplementy diety, np. z zieloną kawą - be slim. Wyłącznie naturalne składniki, rozsądna cena, efekty są :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX