Jazda bez trzymanki! [KONKURS]

Marzysz o zimowym szaleństwie i obłokach pary unoszącej się z ust? Dzięki Teton Gravity Research i Sony kolejne niemożliwe do tej pory bariery zostaną przekroczone!
Jazda bez trzymanki Jazda bez trzymanki Fot. Teton Gravity Research

W poszukiwaniu Białego Raju

Ekipa z Teton Gravity szuka prawdziwej zimy i idealnych warunków do freeride'u! Najlepsi na świecie zawodnicy przemierzają tysiące kilometrów, nie licząc się z wyrzeczeniami i kosztami w poszukiwaniu śnieżnej Atlantydy, a kiedy już ją znajdą, tracą rozum i rzucają się w wir białego szaleństwa.

Górskie szczyty w Grecji, Kosowie, Japonii, Kanadzie, USA i ewolucje największych śmiałków na świecie dadzą ci zastrzyk energii na cały tegoroczny sezon.

"Paradise Waits: w poszukiwaniu Białego Raju" to jedna z najlepszych produkcji narciarskich obecnego sezonu!

Mamy też dla was KONKURS, w którym możecie wygrać wejściówki na to wydarzenie! Szczegóły na naszym facebookowym profilu.

Zdjęcie Black Diamond Blizzard Holster mocowany do uprzęży uchwyt na czekan Zdjęcie Black Diamond Ochraniacz grotu czekana SPIKE PROTECTOR Zdjęcie Ocun Crack Gloves
Black Diamond Blizzard Hols... Black Diamond Ochraniacz gr... Ocun Crack Gloves
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
Paradise Waits Paradise Waits Fot. Teton Gravity Research

Włosy staną ci dęba!

"Paradise Waits" to nie jedyna ekstremalna produkcja, którą niebawem zobaczymy w Multikinach w całym kraju. Niespełna miesiąc później odbędzie się pokaz kolejnego filmu firmowanego przez Teton Gravity Research - "Sammy C Project":

Paradise Waits Paradise Waits Fot. Teton Gravity Research

Jeszcze ci mało?

Sammy Carlson to wielokrotny medalista zawodów sportów ekstremalnych. Jako pierwszy narciarz freestyle'owy wykonał potrójnego flipa. Jego popisy możesz podziwiać na tym klipie:

Paradise Waits Paradise Waits Fot. Teton Gravity Research

Rozgrzewka

A przedsmak tego, co zobaczycie w trakcie pokazu "Paradise Waits" zobaczycie poniżej. Oto Tim Durtschi, poznajcie się!

Paradise Waits Paradise Waits Fot. Teton Gravity Research

Szczegóły

Film "Paradise Waits" będziesz mógł zobaczyć 22 lutego o godz. 19 w Multikinach w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi (Silver Screen), Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu oraz Zabrzu.

Bilety w cenach od 17 do 29 złotych są już w sprzedaży w kasach kin oraz na stronie internetowej Multikina.

Organizatorami pokazu są: Multikino S.A., 9th Plan i Woodpecker MP.

 

 

Paradise

Więcej o: