Mowa ciała kobiety - jak poznać, że się jej podobasz

sn
23.03.2012 16:19
A A A Drukuj
Podoba ci się ta dziewczyna przy sąsiednim stoliku? Masz ochotę na podryw, ale nie wiesz, czy ty też jej się podobasz? Spokojnie, jeśli zrobiłeś na niej wrażenie, ona już wysyła do ciebie tajemne sygnały. Musisz tylko nauczyć się odczytywać te gesty. Oto kilka z nich.

Fot. Dmitri Mikhailov/Shutterstock

Spotkaliście się wzrokiem, po czym ona szybko odwróciła oczy? To może oznaczać, że patrzy na ciebie ukradkiem i jest zawstydzona, że ją na tym przyłapałeś. Tylko żebyś nie zaczął teraz gapić się na nią jak psychopata! Odpuść na chwilę, niech ona znów poczuje się swobodnie. Po minucie znów możesz na nią zerknąć. Jeśli i tym razem na ciebie patrzy, to jest to dla ciebie taki sam sygnał, jak dla krzyżaka drganie pajęczyny. Wasze spojrzenia znów się zetknęły? Uśmiechnij się!

Komentarze (13)
Zaloguj się
 • avatar

  jurakuz

  Oceniono 118 razy 60

  jak poznać że jej się podobasz?

  wyjmij wypchany portfel z kieszeni a zobaczysz sam reakcje

 • avatar

  fajny_zajety

  Oceniono 84 razy 30

  - jak poznać, że się jej podobasz ; pokaż ,że masz kase. Podjedz fajnym autem. Zapłać przy niej platynową kartą kredytową. Noś dużo gotówki w kieszeni. Przyjdż w drogich ciuchach. Potem już samo pójdzie i nawet nie musisz się starać. Tylko pamiętaj ,żeby podziękowac po spędzonej razem nocy.

 • avatar

  niceflower454

  Oceniono 27 razy 21

  To milczenie jest wymowne,a dziewczyna piękna....

 • avatar

  absurdu_opar

  Oceniono 21 razy 11

  Można poznać, że kobieta ma na ciebie ochotę, jak bawi się babolem z nosa

 • avatar
 • avatar

  Gość: ??

  Oceniono 7 razy 3

  Zabawa innymi rzeczami - kolczykiem w uchu, inną biżuterią, mankietem bluzki - może też świadczyć o tym, że jej lekkim zaniepokojeniu własną reakcją.????????

 • Martyna Schabolewska

  Oceniono 2 razy 2

  Znalazłam ciekawy artykuł na taki sam temat. Na prawdę warty przeczytania :)

  tricksofmind.pl/2015/04/10/oznaki-zainteresowania-i-zalotne-gesty-kobiet

 • avatar

  Gość: MarcinCzechowski

  Oceniono 21 razy -1

  Gó... prawda. Gdy umawiam się z pannami to nigdy nic im nie stawiam, zawsze płacą za siebie, ja za siebie. Dobrze się bawimy, a ja nie wychodze na frajera:P

 • avatar

  Gość: malagosa

  Oceniono 13 razy -1

  Fajny artykuł. Wreszcie ktoś jasno wyłożył, co takiego niezwykłego robię, że różne osoby (w tym brat) mówią, że stosuję na nich sztuczki uwodzenia. Może wreszcie przestanę wobec brata i pracowników stosować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX