Instrukcja obsługi kobiety

Birgit Querengässer
19.03.2012 15:00
A A A Drukuj
Ostrzegamy, to jest instrukcja mało poprawna politycznie. Ale jeśli chodzi o życie erotyczne (i uczuciowe, oczywiście!), cel chyba uświęca środki, prawda?

seks,sex,kobieta,pończochy,szpilki

Podobno 62 proc. mężczyzn (badania niemieckiego wydawnictwa CORA, lidera na rynku kieszonkowych powieści miłosnych) woli kobiety pewne siebie niż cichutkie i nieśmiałe. Skromność jest nudna, dziewczyny powinny być wyzwolone i świadome - oto, co wynika z ankiety.
Jest jednak pewne "ale". Jeśli wyzwolona dziewczyna zaczyna dbać wyłącznie o własne przyjemności, jej partner niekoniecznie dostaje to, na czym mu zależy. A przecież byłoby miło, gdyby wyemancypowane panie miały dodatkowo stale ochotę na seks, respektowały męską potrzebę spokoju i radośnie gotowały pyszne jedzenie. Inaczej mówiąc, by, jak to dawniej mówiono, były damami w salonie, dziwkami w sypialni i kucharkami w kuchni.
Oczywiście, można by je o to zwyczajnie poprosić, ale istnieje spore ryzyko, że się obrażą. Są jednak nowoczesne, cywilizowane sposoby, aby przerobić partnerkę na ideał kobiety. I jeszcze w dodatku zrobić to tak sprytnie, aby w ogóle nie zauważyła, że jest manipulowana.
Dziesięciopunktowa instrukcja obsługi kobiecego mózgu powstała dzięki pomocy dwóch znanych psychologów niemieckich: doktora Ragnara Beera, dyplomowanego psychologa z Instytutu Psychologii uniwersytetu w Getyndze, oraz profesora doktora Rainera Sachse z Instytutu Psychologii i Psychoterapii w Bochum.
Obaj naukowcy stwierdzili zgodnie, że manipulowanie kobietami to pestka. Warunek: mężczyźni muszą być konsekwentni i wiedzieć, czego chcą.

Komentarze (8)
Zaloguj się
 • avatar

  klawo-egon-jak-cholera

  Oceniono 18 razy 18

  Mocno nie logiczne, tak po prawdzie to jet tyle instrukcji "obsługi kobiet" co kobiet na świecie.

 • avatar

  Gość: Spajki

  Oceniono 13 razy 13

  Dobre... Dla powierzchownych prostaczków, dla których związek to tylko wzajemny handel i interesowna wymiana usług.

 • avatar

  Gość: Kasia

  Oceniono 4 razy 4

  "Sposobem na to jest kompromis. Powiedz, że jeśli w tym miesiącu zgodzi się na telewizor ze wspólnej kasy, w przyszłym może dostać wymarzone szpilki."
  To musiały by być bardzo drogie szpilki...

 • avatar

  fajny_zajety

  Oceniono 14 razy 2

  Jak facet ma kase nie musi przestrzegać żadnych zasad ,a związek się układa i inne się oglądają.

 • avatar

  Gość: dot

  Oceniono 9 razy -1

  pomachaj facetowi pełnym portfelem, to od razu, będzie sie bardziej starał, parszywi materialiści tfu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX