Rewelacyjne seks gadżety

Nawet seks jest banalny i nie kręci cię? Skorzystaj z sugestii szacownej kapituły AVN, czyli kalifornijskich guru branży pornograficznej. Prezentujemy gadżety nagrodzone w tym roku AVN Award - odpowiednikiem Oscara.
Rewelacyjne seks gadżety: drzwi. Door Play Sex Kit Rewelacyjne seks gadżety: drzwi. Door Play Sex Kit fot. Adam & Eve

Drzwi

Blat, wanna, podłoga. To już było i wróci nie raz. O drzwiach pewnie nie myślałeś? Pomyśleli za to twórcy Door Play Sex Kit. Partnerkę możesz seksownie przywiązać pod framugą niczym jemiołę - za jedyne 33 dol. Jakość produktu gwarantuje Adam & Eve, jedna z największych firm w branży, zaangażowana w tuzin akcji społecznych, umilająca życie nie tylko zabawkami, ale i filmami.

Rewelacyjne seks gadżety: pajączek. Fetish Fantasy Series Fantasy Web Bed Restraint System Rewelacyjne seks gadżety: pajączek. Fetish Fantasy Series Fantasy Web Bed Restraint System fot. Pipedream Droducts

Pajączek

Jeśli nie drzwi, to może siatka pająka? Nylonowa, za 186 zł. Da się złapać w nią partnerkę. Albo spętajcie się oboje - zabawa w ducie troszkę przypomina przypomina taką grę w kolory (dłoń na zielone, stopa na czerwone itd.). Do czterech kajdanków na rzepy prowadzą 24 długie jak nazwa produktu (Fetish Fantasy Series Fantasy Web Bed Restraint System) linki. A z takim wynalazkiem wszystkie drogi prowadzą do łóżka. W komplecie satynowa maska na oczy.

Rewelacyjne seks gadżety: sssutki. Falcon Nip Cusk Rewelacyjne seks gadżety: sssutki. Falcon Nip Cusk fot. Icon Brands

Sssutki

Nie jesteś już niemowlęciem, zabawy z sutkami trzeba uczyć się na nowo - nie wyssałeś tej umiejętności z mlekiem matki. Falcon Nip Cusk pomoże, odciążając otwór gębowy. Możesz też dokonać przedłużenia męskości - i sprawdzić gadżet na własnych sutkach. Trochę bólu, trochę radości - za 34 dol.

Rewelacyjne seks gadżety: miotełka. Horny Honey Feather Tickler With Vibrating Handle Rewelacyjne seks gadżety: miotełka. Horny Honey Feather Tickler With Vibrating Handle fot. Hott Products

Miotełka

I pozamiatane. Ten różowy gadżecik wybruje, partnerka oszaleje z radości. Emocje większe niż przy grze w quidditcha. Tego nie potrafi nawet Harry Potter. Magiczno-elektroniczny Horny Honey Feather Tickler With Vibrating Handle dostaniesz za śmieszne 14 dol. I to z baterią.

Rewelacyjne seks gadżety: chirurgia. KinkLab Mandible Body Clamps Rewelacyjne seks gadżety: chirurgia. KinkLab Mandible Body Clamps fot. KinkLab Mandible

Chirurgia

Jak widać, to nie stetoskop. Twórcy KinkLab Mandible Body Clamps (jak pewnie wiesz, słówko "kink" sugeruje lekkie dewiacje seksualne) wspominają coś o inspiracji narzędziami chirurgicznymi. Regulowana siła zacisku - na sutkach, języku albo "innych wrażliwych miejscach" (rusz wyobraźnią). Że niby hard core? Fakt. Wyższy poziom erotycznego zaawansowania w cenie 18,5 dol.

Rewelacyjne seks gadżety: gra w gumę Rewelacyjne seks gadżety: gra w gumę fot. Slayer

Gra w gumę

Na koniec klasyka - bez nagród AVN. Jaki kondom jest, każdy widzi. Zwłaszcza gdy świeci.

Technoguma

Oprócz fluorescencyjnych (trójpak za 4 euro) nałożyć można metalowe (tzn. dla fanów Slayera - 3 sztuki za 13 dol.). W sieci pojawiały się plotki o gumkach Louis Vuittona i Coco Channel, ale chyba były mocno, nomen omen, naciągnięte. Nie pękaj, ale i nie daj robić się w balona - kup prawdziwego kondoma.

Więcej o:
Komentarze (14)
Rewelacyjne seks gadżety
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • play100cen

  Oceniono 16 razy 16

  Szkoda, że pajączek nie jest razem w zestawie z tą miłą dziewczyną...

 • Gość: uważny

  Oceniono 7 razy 5

  Ten sposób z OTWARTYMI drzwiami się nie sprawdzi. Polecam zaopatrzyć się w blaszane hakowate uchwyty zakładane na drzwi, które po zamknięciu tychże będą stabilne i nieruchome. Do nich mocujemy partnerkę. Można stosować wszędzie, nawet w hotelu, bo po drugiej stronie nie powinno być ich widać.

 • machal24

  Oceniono 6 razy 2

  bdsm górą

 • mr_avg

  Oceniono 6 razy 2

  prezerwatywa Slayer - swiat sie skonczyl.

  pomijam coraz slabsze artykuly krazace w kolo jednego tematu....

 • h2s

  Oceniono 14 razy 2

  Widzę, że w logo24 ma te samą redakcję, co plotek i reszta goownoserwisów.

 • Gość: manru

  Oceniono 1 raz 1

  miotełka WYBRUJE, może wypruje ?

 • bene20

  Oceniono 1 raz 1

  dla wszystkich amatorów bdsm :D sex na drzwiach trza będzie wypróbować w domu

 • Gość: outlet

  0

  meixell translating orbital verdana dwayne katrina standardised izksijkbzvj vlog disciplines tilt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX