Wakacyjny przewodnik seksualny: Chiny

Wakacje - najlepsza pora na erotyczne przygody, niezwykłe uniesienia, doświadczanie nowości. Latem miłości fizycznej pragniemy mocniej niż na co dzień. Wybierając się w podróż po przygody, dobrze mieć wiedzę na temat odmienności zwyczajów i sygnałów seksualnych. W naszym przewodnikach pokazujemy, jak to się robi na świecie. W tym odcinku podróż po Dalekim Wschodzie. Witajcie w Chinach!
Seksualne Chiny Seksualne Chiny fot. yogo/shutterstock.com

Monarchia falliczna

Daleka, tajemnicza niegdyś kraina i dziś ma swoje zagadki. Chińczycy od najdawniejszych czasów cenili sobie nie tylko w życiu codziennym, ale i w sztuce miłości rytuały i receptury, uwzględniające niekiedy nawet stopień odgięcia małego palca u stopy w trakcie orgazmu.

Jeśli odrzuci się tego typu skrajności, przygoda z tamtejszą sztuką miłości może się okazać fascynującym doznaniem. Do dziś na chińskie pojmowanie świata mają wpływ Konfucjusz, Budda i klasycy taoizmu. Ciągle opowiada się legendę o Żółtym Cesarzu, który stosując techniki tao, współżył z 1200 partnerkami i dzięki temu stał się nieśmiertelny. Inny bohater dożył trzech tysięcy lat, kochając się z 10-20 kobietami w ciągu nocy.

Spijający kobiece wydzieliny minister na cesarskim dworze, urodzony w III w. p.n.e. niejaki Czang Tsang, dożył - wedle współczesnych mu kronikarzy - 180 lat. Chińscy komuniści - ci u władzy - podobno także wybierali sobie kobiety, szczególnie dziewice, do odprawiania seksualnych rytuałów, mających zapewnić im (dygnitarzom) zdrowie.

W Państwie Środka - to z kolei wpływ Konfucjusza - uważa się do dziś, że kobieta jest pod każdym względem gorsza od partnera, a jej najważniejszym obowiązkiem było, jest i będzie posłuszeństwo wobec męża oraz podtrzymanie jego rodu. Konfucjusz zalecał mężczyźnie posiadanie wielu żon, z którymi miał sypiać w określonej kolejności i zgodnie z ich pozycją społeczną. Pragnienia kobiety nie miały znaczenia.

Wakacyjny przewodnik seksualny. Chiny: tajniki tao Wakacyjny przewodnik seksualny. Chiny: tajniki tao fot. suttisukmek/shutterstock.com

Tajniki tao

W chińskiej sztuce miłości ciągle żywe są wpływy i recepty taoistyczne. Zasady taoizmu, także taoistyczną sztukę miłości, można poznać z pism Laozi, które powstały 6 tys. lat p.n.e. Obecne w nich teorie i recepty na życie znane były setki lat wcześniej. Ludzki seksualizm jest tam traktowany jak jeszcze jeden przejaw kosmicznych energii napełniających świat. Taoiści uważają, że w akt trzeba zaangażować wszystkie zmysły i trenować je konsekwentnie, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku, słuchu oraz węchu.

To mężczyzna bierze na siebie odpowiedzialność za stosunek, kieruje nim, stara się zaspokoić kobietę i dać jej jak najwięcej rozkoszy, dzięki czemu zyskuje energię, zdrowie i poprawia swą samoocenę. Jeśli na przykład zaczniesz, jak Chińczycy, skrupulatnie zwracać uwagę na głębokość zanurzenia członka, szybko zaobserwujesz, że twoja partnerka ma zróżnicowane doznania w zależności od stopnia wnikania w jej pochwę. Możesz też poruszać członkiem na boki, a nie tylko w przód i w tył. Przy odrobinie intuicji własnej - oraz uprzejmej informacji od partnerki - szybko skonstruujesz rytm stosunku najbardziej korzystny dla was obojga.

 

wakacje, erotyka, dziewczyny, sztuka kochania

Do ćwiczenia miłosnych pchnięć dobre są wszystkie wygodne pozycje. Przykładowo:

ona - leży na plecach z jedną nogą wyprostowaną, a drugą zgiętą i odchyloną, z uniesionym udem; on - kładzie się pomiędzy jej nogami.

Lub:

ona - kładzie górną połowę ciała na podparciu o odpowiedniej wysokości i rozchyla uda
lub, w miarę możliwości, jedną nogę odgina w bok; on - staje za nią i wnika w nią od tyłu.

Wakacyjny przewodnik seksualny. Chiny: penis powinien być jak dąb Wakacyjny przewodnik seksualny. Chiny: penis powinien być jak dąb fot. Lin SEN/shutterstock.com

Penis jak dąb

A teraz, jak to w podróży; czas na zadziwienie. Otóż taoiści - choć nie wszyscy - uważali, że mężczyzna powinien dysponować jak największym członkiem - by zaspokajać kobietę z mniejszym wysiłkiem. W związku z tym lenistwem opracowano metodę powiększania organu, która - praktycznie patrząc - jest równie skuteczna, jak pastylki proponowane w internetowym spamie, obiecujące w dwa tygodnie penis wielkości dębu. Metoda taoistów jest lepsza, bo nic nie kosztuje.

1. Usiądź sobie wygodnie w spokojnym miejscu z twarzą zwróconą na wschód, wyluzuj się, odegnaj wszelkie myśli, skoncentruj się na swoim ciele.

2. Wykonaj 49 bardzo głębokich oddechów.

3. Pocieraj jedną dłonią o drugą, aż staną się gorące.

4. Rozgrzaną prawą rękę przyłóż do krocza i członka, a lewą pocieraj brzuch okrężnymi ruchami w lewo 81 razy.

5. Teraz zmień ręce i zrób to samo w prawą stronę.

6. Unieś członek u nasady prawą ręką i kołysz nim w prawo i w lewo, obijając o nogi.

7. Jeśli stosujesz metodę z partnerką, w tym momencie powinna przyklęknąć, tak byś mógł delikatnie wprowadzić członek w pochwę. Jeśli nie masz partnerki, możesz użyć imitacji pochwy ze sztucznego tworzywa.

8. Wyjmij członek z pochwy (sztucznej lub prawdziwej) i pocieraj żołądź kolistymi ruchami, od środka, na zewnątrz.

Po pewnym czasie twój członek zacznie się stawać grubszy, dłuższy, mężniejszy. I co ciekawe, na niektóre penisy metoda ta faktycznie - jak zeznają szczęśliwi posiadacze - działa. Powodzenia.

Wakacyjny przewodnik seksualny. Chińskie ciekawostki Wakacyjny przewodnik seksualny. Chińskie ciekawostki fot. Phase4Photography/shutterstock.com

A na koniec - dwie ciekawostki

Pobudzanie sutków
Pocałunek jest w Chinach odbierany prawie tak samo erotycznie jak stosunek. Dlatego ludzie nie całują się publicznie. Przekonanie to wzięło się z taoistycznej teorii o roli śliny, która ma działać tak samo pobudzająco i uzdrawiająco, jak wydzieliny z narządów płciowych. Żeby zwiększyć wydzielanie śliny i śluzu pochwowego, które spija się jak lek, należy ssać same szczyty kobiecych sutków.

Gejsze
Japońskie gejsze miały status artystek, niekiedy odbierały znakomite wykształcenie i poślubiały bogatych urzędników. Chińskie gejsze całe życie spędzały przeważnie w osobnych dzielnicach, w domach oznaczonych czerwonymi lampionami. Ich klientami bardzo często byli mężczyźni uprawiający taoistyczne techniki seksualne. Przychodzili, żeby zaznać seksu bez konieczności zdyscyplinowanego panowania nad wytryskiem, a także z powodu wiary w to, że kobieta mająca wiele stosunków z wieloma partnerami dysponuje specjalną energią. W czasach rewolucji kulturalnej zsyłano je na resocjalizację.

Więcej o:
Komentarze (14)
Wakacyjny przewodnik seksualny: Chiny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cmazui

  Oceniono 22 razy 18

  Sposob na powiekszenie czlonka i wydluzenie czasu stosunku bez wytrysku.
  Trzeba pojsc do lasu, znalezc mrowisko, nastepnie reka doprowadzic sie do wzwodu, nastepnie sztywnego czlinka wetknac na chwile w centrum mrowiska ( na ok 5 minut), nastepnie po wyciagnieciu z mrowiska, otrzepac go o pien sosny. Czynnosc powtarzac przez tydzien, nasaczona tkanka kwasem mrowkowym bedzie znacznie powiekszona i po tygodniu treningu bardzo uodporniona na bodzce zewnetrzne. Sa przypadki powiekszenia niemal o 100 %.

 • wheredidyougo

  Oceniono 13 razy 9

  Bbrednie. Widać, że autor w Chinach nigdy nie był i najmniejszego pojęcia nie ma o czym pisze. A wystarczyło porozmawiać z 3-4 chińczykami. Rzetelności życzę.

 • aetherna

  Oceniono 10 razy 8

  Wrzucilibyście chociaż fotkę faktycznej Chinki a nie przebraną Europejkę ;)

 • Gość: 123

  Oceniono 8 razy 6

  artykul jak zwykle beznadziejny

 • rufuss_allmaechtig

  Oceniono 12 razy 6

  6 tys. lat p.n.e. - no dobre, na prawdę dobre, tylko głupie - według autora jeden wiek ma 1000 lat, zatem teraz żyje on nie w roku 2012 tylko 20120 - fantazje ktoś tu ma niezłą, szkoda że z wiedzą gorzej.

 • stary.gniewny

  Oceniono 9 razy 5

  Weź chińską gumkę w rozmiarze xxxl, nadmuchaj, wlej 200l wody, potrząśnij, zakręć młynka, wylej, jeszcze raz nadmuchaj i jak już czujesz że gumka się nadaje naciągasz ją na małego palca. Palec jest gotowy do ataku.

 • inpoc

  Oceniono 11 razy 5

  "Zasady taoizmu, także taoistyczną sztukę miłości, można poznać z pism Laozi, które powstały 6 tys. lat p.n.e."

  Kompletne brednie, nawet dla kogoś kto zna historię tylko na poziomie podstawówki.

 • draziw

  Oceniono 4 razy 2

  Od 6 września płacić 20 złotych co miesiąc za coś takiego - srls?

 • kapidutu

  Oceniono 1 raz 1

  odnośnie Penis jak dąb - czy autor próbował ten sposób? pisząc rzetelny artykuł chyba powinien?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX