Wakacyjny przewodnik seksualny: miłość ukradkiem

Wakacje - najlepsza pora na erotyczne przygody, niezwykłe uniesienia, doświadczanie nowości. Latem miłości fizycznej pragniemy mocniej niż na co dzień. Najlepiej w tzw. nietypowych miejscówkach.
Seks ukradkiem Seks ukradkiem fot. Ivan Montero Martinez/shutterstock.com

Seks ukradkiem

Letnie pożądanie może dopaść cię z dala od hotelu. Seks w miejscach mniej lub bardziej publicznych - czy to w parku, czy w pociągu lub samolocie - niewątpliwie dostarcza dodatkowych wrażeń. Oczywiście, nie każdemu on pasuje i pasować nie musi. Zwolennicy twierdzą, że daje rozkosz szybką i nadspodziewanie mocną. Przeciwnicy marudzą, że odziera z intymności.

Pojawia się też czasem opinia, że ze szczególnym upodobaniem uprawiają ten rodzaj rozrywki osoby, którym "wdrukowała się" w kanon zachowań seksualnych ukradkowa miłość uprawiana w strachu przed nakryciem, bo - na przykład - rodzice mogą zajrzeć do pokoju. Podkreśla się również, że ten rodzaj miłości może prowadzić do uzależnienia. Wiadomo, faceci kochają adrenalinę!

W parku W parku fot. B.G. Smith/shutterstock.com

W parku

Seks w parku zależy od... parku. W takich bardziej "sformalizowanych" trzeba szukać ustronnego miejsca i kochać się raczej w pozycji stojącej, opierając partnerkę o drzewo. Dobrze mieć przy tym obszerną kurtkę lub płaszcz. Dla ewentualnych obserwatorów będziecie wyglądać jak całująca się intensywnie para. Takim parom z zasady się nie przeszkadza.

W bardziej dzikich terenach, gdzie ludzie przychodzą nie tylko spacerować, ale też po coś innego - z opalaniem się nago włącznie, zakochani owinięci w koc i leżący gdzieś z boku na łączce nikogo nie zdziwią. W takiej sytuacji najlepsza będzie pozycja boczna, w której wchodzisz w nią od tyłu. Stosunek wcale nie musi być szybki, wręcz na odwrót - z powodu niemożliwości wykonywania intensywnych ruchów będzie raczej długi. Partnerka może stymulować cię dodatkowo - w razie utraty wzwodu lub dla zwiększenia przyjemności - rytmicznymi skurczami mięśni okalających pochwę.

W samolocie W samolocie fot. Paul Matthew Photography/shutterstock.com

W pociągu lub samolocie

Teoretycznie w pociągu czy samolocie można wejść we dwójkę do toalety, ale trudno to zrobić w sposób niezauważalny. Wszystko zależy od tolerancji obsługi i współpasażerów. Oraz stanu rzeczonej toalety. Sytuacja raczej na szybki seks, czyli należy założyć, że oboje jesteście na podobnym poziomie pobudzenia. Ty - gotowy, ona - nawilżona. Pozycje praktycznie wyłącznie stojące. Możesz ją podnieść i oprzeć plecami o ścianę. Można też w tej niewielkiej przestrzeni pokusić się o stosunek oralny.

W wersji mniej ekstremalnej, jeśli siedzicie koło siebie bez świadków i macie do dyspozycji koc, można tak się umościć, by mieć nie do końca wygodny, ale znośny dostęp do wiadomych miejsc. I pieścić wzajem, nawet intensywnie, na fotelach.

Na rowerze Na rowerze fot. Timothy Michael Morgan/shutterstock.com

Inne sytuacje

Wakacyjna namiętność nie wybiera miejsca ni czasu. Oto sugestie pozycji w innych popularnych sytuacjach.

Na rowerze

Ona - traktuje ramę lub kierownicę unieruchomionego roweru jako swoistą podpórkę, przez którą się przewiesza.
On - wchodzi w nią od tyłu.

W morzu

On - stoi zanurzony możliwie głęboko.
Ona - obejmuje go nogami w biodrach.

Miłość w wodzie szczególnie sprzyja mężczyznom, którzy mają kłopot z przedwczesnym wytryskiem - chłodna woda spowalnia reakcje.

W aucie

On - siada na miejscu pasażera.
Ona - siada na nim, przodem do jego twarzy; co zrobi z nogami - zależy od przestrzeni w samochodzie.

Na schodach

Ona - siada z rozwartymi udami na jednym stopniu.
On - przyklęka stopień lub dwa niżej, frontem do niej.

Uniwersalna

On - staje z ugiętymi kolanami.
Ona - frontem do niego, na nogach prostych lub wspięta lekko na palcach.

Pozycja ta przynosi co prawda raczej płytką penetrację, ale doznania są zwielokrotnione niecodzienną, jak zakładamy, sytuacją. Jeśli zachodzi konieczność lub istnieje taka możliwość, możesz partnerkę unieść do góry - wtedy penetracja będzie głębsza. Stojącą partnerkę można także całować w miejsca intymne, aż do uzyskania przez nią orgazmu.

Więcej o:
Komentarze (24)
Wakacyjny przewodnik seksualny: miłość ukradkiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • grand205

  Oceniono 34 razy 34

  Tak tak, polecam seks w toalecie w polskim pociągu. Zachęcające na maxa.

 • aliens

  Oceniono 24 razy 20

  Ciekawy jestem czy faktycznie ktoś na poważnie czyta te wypociny?? Kto jest odbiorcą docelowym takich pierdół? Zamożna znudzona młodzież? średniego szczebla kadra menadżerska?

 • steeldeck

  Oceniono 18 razy 14

  podoba mi sie wersja w pociagu (w toalecie). niezapomnianym przezyciem bylaby podroz i seks w radzieckich pociagach, w ktorych toaleta to dziura w podlodze. niesamowite wyzwanie dla mezczyzny, poniewaz musi partnerke trzymac w powietrzu, inaczej mozna wdepnac w odchody, no i trzeba byc trochr ekwilibrysta, bo cholernie trzesie... ale jaka przygoda (wspomnienia pozostaja na cale zycie) :)))

 • antyzy

  Oceniono 14 razy 14

  Czy ten ktos kto oferuje te sexualne pozycje doswiadczyl tego, czy poprostu przepisal z innych zrodel.

 • vontomke

  Oceniono 17 razy 11

  na masce samochodu, w samochodzie, na przednim siedzeniu, na przednim siedzeniu rozłożonym, na tylnym siedzeniu, na tyłach dyskoteki, w bocznej uliczce, w ciemnym zaułku, w bramie przelotowej, w bramie ślepej, w fontannie, w parku, na ławce, na trawniku, na kocu, pod księżycem i gwiazdami, we mgle, na wichrowym wzgórzu, na wieży Bismarcka, na parkingu niestrzeżonym, na pustej plaży, w wodzie, pod wodą, w tataraku, na materacu dmuchanym, na molo, na leżaku, na kajaku, na rowerze wodnym, na polu szumiącego żyta, w łanie pszenicy, w niwie owsa, w paru hektarach jęczmienia ozimego, za kopą siana, na kopie siana, w kopie siana, obok kopy siana, w pachnącym sadzie, w rabarbarze, na polanie leśnej wśród kwiatów, u źródełka, na łące, na ukradzionym koniu, na wrzosowisku, w malinowym chróśniaku, w garażu, w windzie, na klatce, na półpiętrze, przed jego drzwiami, na wycieraczce, na progu, w moim przedpokoju, pod wieszakiem, przy szafce na pasty do butów, we wnęce na odkurzacz, na psim barłogu, w łazience, pod prysznicem, w wannie, w wiklinowym koszu na brudną bieliznę, na pralce, na suszarce, na sedesie, na całego hura, na kuchennym blacie, na tortownicy, na taborecie, na parapecie, w misce dżemu, w misce miodu, w garnku kisielu, w zlewie, na narciarza, na balkonie, w moim boskim pokoju, na futrzanym dywanie, na futrzanym fotelu, na futrzanej pufie, na skórze niedźwiedzia polarnego, na skórze tygrysa bengalskiego, na zszytej skórze trzech kajmanów, na kwasie, na biurku, na krześle, na krześle obrotowym, na wysuwanym z meblościanki pulpicie, na desce kreślarskiej, w stosie papierzysk, na maszynie do ćwiczeń, pod łóżkiem, obok łóżka, a potem w łóżku na różne sposoby

 • daak797979

  Oceniono 12 razy 10

  "Seks w parku zależy od... parku. W takich bardziej ?sformalizowanych? trzeba szukać ustronnego miejsca i kochać się raczej w pozycji stojącej, opierając partnerkę o drzewo. Dobrze mieć przy tym obszerną kurtkę lub płaszcz. Dla ewentualnych obserwatorów będziecie wyglądać jak całująca się intensywnie para"
  - tak zazpewne nie wzbudzi to niczych podejrzeń - szczególnie jak bedziesz w płaszczu przy 30 st C - czy te artykuły pisze ktoś na przerwie w gimnazjum ?

 • machal24

  Oceniono 8 razy 8

  o tak wakacyjna pogoda sprzyja w zabawach na świeżym powietrzu
  toaleta w pociągu? ochy da no chyba ze ktoś lubi smród i taplanie w gó...e

 • leppek

  Oceniono 9 razy 7

  Idealne miejsce na wakacyjne pieszczoty: newsroom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX