Musisz to mieć: na co patrzą dziewczyny

Zawsze piszemy o dziewczynach. Teraz też napiszemy o dziewczynach. Ale przez pryzmat facetów. Podpowiemy, na co u mężczyzny zwracają uwagę te niebiańskie istoty.
Inteligent. Inteligent. fot. olly/shutterstock.com

Inteligencja

Dla dziewczyny tak naprawdę liczy się tylko to, co masz w głowie. Oprawki w rogowej oprawie nie zabiją w tobie samca, jeśli za nimi kryje się zabójcze spojrzenie inteligenta. Rozwiązuj krzyżówki, zainstaluj na komórce sudoku, wygraj "Familiadę". Konwersację opieraj na matematycznie wyliczonym zestawieniu Kierkegaarda z Picasso. Opowiedz parę mocnych historii z wykładów na Politechnice. Wyjaśnij, dlaczego krzywa wieża nie jest prosta. Kąśliwe zrecenzuj "Bitwę pod Wiedniem", wytykając jej pewne ułomności w porównaniu z "Miłością" Hanekego. Jeżeli podryw nie będzie skuteczny, możesz jednak przemyśleć zmianę okularów i popracować nad grymasem.

Modny ubiór Modny ubiór fot. FXQuadro/shutterstock.com

Modny ubiór

W poprzednim akapicie śmialiśmy z oprawek w grubych oprawach. Teraz czas się wycofać z tej złośliwości. Przecież oprawki w grubych oprawach są bardziej hipsterskie niż Ray-bany. Dziś (piątek 12.10.12) w modzie są również: kapelutek, torebka "à la damska" oraz taka fikuśna kamizelka. Kobiety bardzo lubią nowinki odzieżowe, kupują "Avanti", a w mężczyznach doceniają szczególnie zainteresowanie magazynem "Logo". Jeśli słusznie uważasz, że powyższa stylizacja jest jednak kretyńska, a chcesz odnosić sukcesy w życiu i miłości, odsyłamy do naszego działu modowego.

Paznokcie Paznokcie fot. Yuri Arcurs/shutterstock.com

Paznokcie

Tajemnica poliszynela. Dziewczyny nie patrzą na klatę i facjatę, tylko na paznokcie. Istnieje podejrzenie, że po prostu pragną skierować wzrok w zakazane okolice pasa (gdzie mniej więcej zwisają ci dłonie), by wybadać sytuację, ale nie mamy pewności.

Oficjalnie mówi się o paznokciach. Postaraj się więc nie tylko ich nie obgryzać, nie tylko szorować po zabawie w ogródku, ale wręcz pielęgnować. O obcinaniu pewnie słyszałeś, ponoć paznokcie można też piłować pilnikiem. Utrudnione zadanie mają nikotyniści - starajcie się spalać całego papierosa longiem, bez wyjmowania z ust. Paznokcie nie pożółkną jak liście jesienią, no i wygląda to bardzo żulersko zawiadiacko. Na szczęście nadchodzi zima, więc możemy po prostu schować łapy w gustowne skórzane quasi-rękawiczki i udawać Goslinga z "Drive".

W bonusie z czapy świetny kawałek Moderat pt. "Rusty Nails".

Pieniądze Pieniądze fot. Sergey Furtaev/shutterstock.com

Pieniądze

"Money makes the world go around" i Liza Minelli z Joelem Greyem powiedzieli to wyraźnie. 500 znaków pod tym slajdzikiem możemy w całości opędzlować muzycznymi cytatami. "In my dreams I have a plan. If I got me a wealthy man, I wouldn't have to work at all" - śpiewały dziewczyny z Abby w evergreenie "Money Money Money".

"Material Girl" Madonna i jej kopia Lady "Money Honey" Gaga też nie owijały w bawełnę. Kelis śpiewała wprost Ol' Dirty Bastrardowi: "I got your money, don't you worry".

Z kasą nawet taki gościu (patrz wyżej) ma większe szanse na zaliczenie laski interesującą konwersację niż bezrobotny Mister Uniwersytetu Szczecińskiego. Kończymy pouczeniem Offspring: "Na, na, na, na, why don't you get a job"?

Tyłek Tyłek fot. Igor Kireev/shutterstock.com

Tyłek

Tak naprawdę w całym tym artykuliku chodziło o to, by pokazać powyższe zdjęcie. Słusznie podejrzewaliście: redakcja męskiego pisma, która daje facetów na okładki, po prostu woli facetów. A wszystkie nasze poprzednie, szowinistyczne teksty, pod którymi - tak jak i teraz - nieprzypadkowo wyłączamy opcję komentarzy, były tylko przykrywką.

Wracając do meritum: kolega z taką pupą ma rwanie u dziewczyn na mur beton, nawet:

a) jak obgryza paznokcie,

b) jest przekonany, że ziemia spoczywa na czterech krokodylach,

c) jest hipsterem,

d) musi naciągać dziewczynę na kajzerkę.

PS. Na plażę sugerujemy jednak kąpielówki. Prześwitująca bawełna to wiocha, nawet jeśli oblepia taki tyłek.

Więcej o:
Komentarze (37)
Musisz to mieć: na co patrzą dziewczyny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: starszak

  Oceniono 119 razy 95

  musi mieć duzo pieniedzy i byc na tyle głupi, zeby ONA mogla je wydawac, sterowac nim a cichaczem puszczac sie za plecami

  koniec lekcji panowie
  kropka

 • schuwald

  Oceniono 56 razy 52

  "Rozwiązuj krzyżówki, zainstaluj na komórce sudoku, wygraj <Familiadę>"... Do tej listy niezbitych dowodów geniuszu dodałabym jeszcze: naucz się korzystać z mapy, wagi kuchennej, termometru.

 • szary212

  Oceniono 29 razy 27

  I jeszcze musi segregować śmieci

 • gsb

  Oceniono 28 razy 24

  hahaha zakończenie jest diamentowe

 • kinjuszka

  Oceniono 29 razy 21

  Oprawki w rogowej oprawie? Dalej nie klikam...

 • sixtyfour

  Oceniono 38 razy 20

  Dlatego nigdy nie usiłowałem imponować "dziewczynom". Wolę KOBIETY. One wiedzą, co naprawdę cenić w mężczyźnie ... mężczyznę, a nie wypicowanego lalusia.

 • Gość: minio

  Oceniono 17 razy 17

  ale o co chodzi???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX