Jak odbić dziewczynę: poradnik w pięciu krokach

Jest Supermanem, ona jego Lois Lane. Ty jesteś niedorobionym Clarkiem Kentem, szarakiem bez zdolności nadprzyrodzonych, przyrodzonych, nawet przyrodzenie masz przeciętne. To nie znaczy, że nie masz szans odbić ideałowi dziewczyny. Podążaj za wskazówkami Logo24!
Ona zna cię doskonale! Ona zna cię doskonale! fot. Anton Gvozdikov/shutterstock

Krok 1: słuchaj

Posłuchaj, to do ciebie - dziewczyny słuchać trzeba. Jej Superman pewnie nie ma czasu na takie pierdoły. Opowiada o sukcesach zawodowych i na giełdzie, wygranym meczu w squasha z senior marketing managerem, darmowych biletach na premierę Trelińskiego, udanych łowach na przecenie u Bossa. Ty dziś przełożyłeś rekordową liczbę kopert, zakleiłeś samemu dętkę, przeczytałeś "Nową Fantastykę" w Empiku i kupiłeś tanie parówki, te schowane pod berlinkami. I tak nie masz o czym gadać.

Słuchaj zatem. A przynajmniej udawaj. Patrz w oczy, przytakuj, reaguj. Współczuj, współraduj się. Z czasem zostaniesz powiernikiem, taką męską przyjaciółką. Pierwszy krok wykonany.

Krok 2: fejsbukuj Krok 2: fejsbukuj fot. Yuri Arcurs/shutterstock.com

Krok 2: fejsbukuj

Ona siedzi biurko obok, zaaferowana rozmawia z tym swoim manem, a ty tymczasem... Szykujesz grunt pod atak. Pewno masz ją już w fejsbukowych znajomych. Wiesz zatem, gdzie bywa, co lubi, czyta, ogląda, je, z kim się zdaje. Sprawdź wydarzenia. Aplikacje. Kliknięcia "lubię to", komentarze.

Zresztą właśnie siedzisz w internecie, nie musimy tłumaczyć, jak działa współczesny Holmes (oraz serwisy sprzedające informacje o tobie firmom, które mogą być nimi zainteresowane). Gdy już wykoncypujesz, kiedy, jak i czym przyatakować, przechodzisz do kroku trzeciego.

Krok 3: prezenciki Krok 3: prezenciki fot. Vladimir Sazonov/shutterstock.com

Krok 3: prezenciki

Czyli lubi Korna (to ci heca), "Alicję w krainie czarów" i Make Life Harder? A w sobotę wybiera się na nowego Allena i powiślański clubbing? No to wiesz, gdzie ją złapać po godzinach. Tak, niby przypadkiem, okaże się, że "coś was łączy".

Na tym etapie możesz zacząć podrzucać fanty (oglądając się, czy ten duży przystojniak nie patrzy). Tu jakaś czekoladka, tam kwiatek na biurku. Święto kobiet, lasu, równonoc, dzień bez internetu, stanika, dzień świstaka. Pretekst zawsze się znajdzie. Stopniowo zwiększasz gabaryty i - niestety - cenę podarunków. Książka, płyta, apaszka.

Jak już jesteś pewny siebie, a okazja jest gruba (urodziny, rocznica jej związku), wręczasz buty. Do zakochania jeden krok!

Krok 4: podkładanie świni Krok 4: podkładanie świni fot. Dmitriy Shironosov/shutterstock.com

Krok 4: podkładanie świni

Co z tego, że znasz gościa od dziesięciu lat. Przecież wiedział, że to ty kochasz Lois. Zawsze kochałeś. Frajer był lepszy w szkole. Polski, fizyka, wuef, przysposobienie obronne. Nauczycielki go uwielbiały, koleżanki bajerowały, pierwszy przyjeżdżał autem nie tramwajem, nawet rodziców miał fajniejszych i mógł wychodzić wieczorami. Tak naprawdę nigdy gnojka nie lubiłeś.

Teraz czas na ciebie. Jesteś już tak blisko. Obudź w sobie Hyde'a. Ustaw mu jakiegoś porntjuba jako stronę startową, rozlej niechcący kawę na nową koszulę, powiedz Lois między wersami, że widziałeś go z inną...

Krok 5: pogodzenie z losem Krok 5: pogodzenie z losem fot. Jarvis Gray/shutterstock.com

Krok 5: pogodzenie z losem

No i co, że będą się śmiali. Ty patrzysz na to jako półsukces, nie półporażkę. "It's not gay when it's in a threeway" - śpiewał Justin Timberlake. Lois zasługuje na to, co najlepsze, czyli na was obu. W sumie, przyznajmy to sobie, koleś jest fajny, a zachłanność to pierwszy stopień do piekła (czy jakoś tak). Przed tobą krok szósty. Koniec podpowiedzi.

Więcej o:
Komentarze (26)
Jak odbić dziewczynę: poradnik w pięciu krokach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 13f

  Oceniono 153 razy 145

  Za każdym razem, gdy wydaje się, że portal gazeta.pl jest już na samym dnie mamy kolejny rekord pobity.

 • Gość: szyyymek

  Oceniono 97 razy 91

  Te porady, to stek bzdur, bo wg mnie zostanie "przyjaciółką" jakiejś laski, słuchanie jej zwierzeń, ciągłe pisanie na fejsbuku, czy najgłupsza rzecz jaką wyczytałem - dawanie prezentów, ani troche nie zbliży nikogo do odbicia komuś fajnej dziewczyny. Poza tym sam temat odbijania komuś laski czy podkładania świń z zazdrości to głupota i jest nieetyczne. Artykuł na poziomie lasu minus 2

 • emes08

  Oceniono 64 razy 60

  naprawdę sądzicie, że dziewczyny są aż takimi idiotkami? Poziom tekstu dla Bravo Girl.

 • kirg77

  Oceniono 35 razy 31

  Co za kretyński pomysł na...nie no artykułem nie można tego nazwać.Piszcie dupki do bravo!!!

 • Gość: Ali

  Oceniono 35 razy 29

  Buty... Zalanie kawą... Jak rany, co za ignorant to pisał? Na pewno facet, bo kobieta wiedziałaby, że to bzdury.

 • marcin_kkkk

  Oceniono 33 razy 27

  Czemu wszystkie meskie magazyny: ckm, playboy czy logo sa pisane dla debili?

 • zalobanarodowa

  Oceniono 28 razy 20

  Czekam na poradnik "Jak kogoś zajebać"

 • Gość: hdiogkfnvebssjk

  Oceniono 21 razy 19

  ŻENADA

 • Gość: magda

  Oceniono 22 razy 16

  wierszówka wzięta i pełen sukces bo paru durniów przeklikało i do tego jeszcze jakieś komentarze oburzone wpisało. Największe głupki to komentujący, że ktoś napisze byle gó... a ci się podniecają, że gó... ;-) i robią kliki i komenty. buuuahaahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX