5 sztuczek, dzięki którym kobieta osiągnie wielokrotny orgazm

Stało się. Amerykańscy naukowcy są przekonani, że istnieją sprawdzone sposoby, by doprowadzić kobietę do orgazmu. Kilka razy. W czasie jednego stosunku. KIL-KA
Rozkosz jest naturalnym prawem kobiety. Czasem trzeba się jednak trochę postarać Rozkosz jest naturalnym prawem kobiety. Czasem trzeba się jednak trochę postarać Shutterstock

Statystyki

Badania to efekt połączenia sił kilku amerykańskich instytucji, na czele z Uniwersytetem w Indianie. Tamtejszy Kinsey Institute jest jedną z najbardziej szanowanych organizacji na świecie, zajmujących się seksualnością człowieka. Tym razem zapytano tysiąc kobiet o wielokrotny orgazm. Blisko połowa z nich przyznała, że potrafi szczytować podczas stosunku więcej niż raz.

Co ważne, wszystkie kobiety biorące udział w badaniu zadeklarowały, że są w stałych związkach. Główna konkluzja wyłaniająca się z testów to taka, że po pierwszym orgazmie swoje ciało należy traktować "zupełnie inaczej".

Wielokrotny orgazm Wielokrotny orgazm Fot. Shutterstock

U Can't Touch This

Jak przyznały kobiety, po pierwszym orgazmie nie należy dotykać łechtaczki, nawet jeśli to najprostsza droga do pobudzenia ich ciała. Powód? Po szczytowaniu staje się ona po prostu zbyt wrażliwa, co wywołuje skutek odwrotny od zamierzonego. Mało tego - niektóre kobiety czują wręcz ból, jeśli przesadzimy.

Tak więc po pierwsze - grunt to urozmaicenie! Choć i z tym nie należy przesadzać. W Internecie znajdziesz mnóstwo pozycji seksualnych, które, rzekomo, zagwarantują ci "przeżycia, o jakich dotąd nie miałeś pojęcia". Nie ma sprawdzonych recept na doprowadzenie kobiety do kilku orgazmów.

Ale zawsze warto się inspirować...

Wielokrotny orgazm Wielokrotny orgazm Fot. Shutterstock

Brand New Day

Powinieneś zwrócić uwagę swojej kobiecie, by ponownego orgazmu nie odbierała w ten sam sposób, co pierwszego. Organizm po początkowej ekstazie jest w zupełnie innym stanie, więc oczekuje nieco innych doznań. Jak stwierdziła w wywiadzie dla "Cosmopolitan" Lydia Daniller, zajmująca się kobiecą fizjonomią, badane kobiety powtarzały, że po pierwszym orgazmie, kobiece ciało należy traktować jako "zupełnie nowe ciało".

Warto nadmienić też, że im bardziej nastawiamy się na kolejne doznania, tym rzadziej je rzeczywiście odczujemy. Wszak nie od dziś wiadomo, że nieplanowane, spontaniczne przyjemności są najfajniejsze!

Wielokrotny orgazm Wielokrotny orgazm Fot. Shutterstock

Komunikacja

To, jak dogadujesz się z partnerką jest bardzo ważne. Jeśli dobrze wiesz, czego oczekuje od ciebie kobieta, łatwiej będzie ci ją zaspokoić. To logiczne! Badania dowodzą, że pary rozmawiające o swoich potrzebach są szczęśliwsze oraz dużo lepiej radzą sobie w łóżku. Bez wzajemnego zrozumienia, nie będzie wielokrotnego orgazmu, przykro nam.

Powinieneś wiedzieć, jak twoja dziewczyna spędziła dzień i czy miała stresujący tydzień. Bo jeśli tak, to może miłosne orgie powinniście odłożyć na trochę później. Bardzo ważne jest, by nie przekraczać pewnych granic - na każde urozmaicenie czy też nową pozycję, zgodę powinny wyrazić obie strony.

Podobno świetnym sposobem na poznanie swojej partnerki jest oglądanie jej podczas masturbacji.

Wielokrotny orgazm Wielokrotny orgazm Fot. Shutterstock

Trening czyni mistrza!

Naukowcy z Uniwersytetu w Indianie dowiedli, że wielokrotny orgazm to domena... starszych kobiet! Prawdopodobnie dlatego, że miały więcej czasu i okazji na eksperymenty. Zdaniem Roba Perkinsa, zajmującego się seksualnością kobiet, liczba doświadczających wielu szczytowań powinna być znacznie większa.

Tylko pary muszą się otworzyć na nowe doznania, nie bać się ich.

Wielokrotny orgazm Wielokrotny orgazm Fot. Shutterstock

No ale...

Wielokrotny orgazm, niestety, nie jest dla wszystkich. 53% kobiet wciąż przyznaje się, że nie potrafi szczytować więcej, niż kilka razy podczas stosunku. Tak więc, nie załamujcie się, jeśli na początku nie będzie wychodziło i... odwagi!

Więcej o:
Komentarze (11)
5 sztuczek, dzięki którym kobieta osiągnie wielokrotny orgazm
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sztucznypolak

  Oceniono 14 razy 14

  Przebrnalem przez wszystkie slajdy, bo myslalem, ze sie czegos nowego dowiem. Niestety, najciekawsze okazalo sie zdanie:
  "Wielokrotny orgazm, niestety, nie jest dla wszystkich. 53% kobiet wciąż przyznaje się, że nie potrafi szczytować więcej, niż kilka razy podczas stosunku."
  Zatem 47% potrafi wiecej niz kilka razy - kilkanascie?
  To gdzie one sie ukrywaja?

 • samtron6

  Oceniono 12 razy 6

  (...) Jak stwierdziła w wywiadzie dla "Cosmopolitan" Lydia Daniller, zajmująca się kobiecą fizjonomią, badane kobiety powtarzały, że po pierwszym orgazmie, kobiece ciało należy traktować jako zupełnie nowe ciało".
  Bhawo, fizjologia czy tam fizjologia, co za różnica? I tu wargi i tu.

 • aum

  Oceniono 3 razy 3

  Te !! MORDERATOR. Gdzie mój post ?

 • qqror

  Oceniono 5 razy 3

  Wszedłem tu, bo myślałem że dowiem się jak mężczyzna może wielokrotnie szczytować.

 • 2marcus

  Oceniono 4 razy 2

  Odkrycie amerykańskich naukowców, od lat jest standardem u mojej partnerki.

 • Gość: Sasanka

  Oceniono 3 razy 1

  U mnie sprawdza się to tak: stymulacja łechtaczki ale bez dojścia do orgazmu i przerwa i tak pare razy, aż w końcu do końca, jest bardziej intensywnie a potem za chwile można jeszcze raz. Szkoda, ze ten kto mnie tego nauczył i pokazał nie zrobił tego wcześniej. Po kilkunastu latach małżeństwa i romansie, nie wiem czy będę mogła nauczyć tak swojego męża, czy poprostu będę używać tego narzędzia samotnie i wtedy idealnie.

 • Gość: nick

  0

  KTO WYPISUJE TE BZDURY ?

 • sekatoor

  Oceniono 4 razy -2

  Mężczyźni też mogą... Ponoć tylko mała różnica- kobiety były w stałym związku, mężczyźni - potrzebują do tego różnych partnerek. Przynajmniej tyle mówią kawały i mądrość ludowa. Jedna prawda- 'traktować ciało jak nowe ' tyczy się obu płci :). Kobiety stawłają na zaufanie i szacunek, mimo faktu że podczas seksu robią się nieco crazy.
  No i zero "sztucznych" ubitych ścieżek, panowie, jest to w stanie wykończyć każdy związek. Polacy mają manię "manier które utłukli podczas rozmów z kolegami a które doprowadzają raz po raz do nieszczęśliwych pomyłek. Pozostają później tylko ładne zdjęcia z włoskich playboyów, również kobietom...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX