OPPO w Polsce. Smartfony chińskiej marki niebawem oficjalnie w naszym kraju

OPPO

OPPO (OPPO)

31 stycznia popularna marka smartfonów OPPO zadebiutuje na nowych rynkach - w tym także na polskim. I niewykluczone, że uda jej się powtórzyć sukces Xiaomi.

Chociaż przeciętnemu polskiemu konsumentowi marka OPPO mówi raczej niewiele (znają ją przede wszystkim ci, którzy lubują się w sprowadzaniu sprzętu elektronicznego bezpośrednio z chińskich sklepów oraz Aliexpress), to na rynku światowym chińska firma radzi sobie całkiem nieźle. „Całkiem nieźle” to zresztą spore niedopowiedzenie – OPPO zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem liczby sprzedanych urządzeń. I bynajmniej nie skupia się na modelach budżetowych – jakiś czas temu głośno zrobiło się o modelu Find X, w którym ekran zajmuje niemal cały przedni panel urządzenia.

Teraz urządzenia chińskiego producenta będą dostępne oficjalnie w naszym kraju. To zdecydowanie dobra wiadomość – bo choć można było je kupić w chińskich sklepach, to wielu użytkowników wzbraniało się przed skorzystaniem z tej opcji, obawiając się ewentualnych problemów z realizacją gwarancji czy też długim oczekiwaniem na przesyłkę. OPPO zadebiutuje w naszym kraju 31 stycznia 2019 roku. Jak czytamy w komunikacie prasowym:

Tworzenie innowacji i wprowadzanie na rynek przełomowych rozwiązań, które wyznaczają standardy w segmencie smartfonów i zaspokajają potrzeby użytkowników, stało się nieodłącznym elementem DNA marki OPPO. Całkowita liczba różnych patentów na całym świecie, które zastrzegł chiński producent, przekroczyła 32 000. Jednak technologia to nie wszystko. Misją OPPO jest przedstawianie jej piękna otwartym i aktywnym konsumentom na całym świecie. Dlatego firma projektuje smartfony w duchu unikalnego wzornictwa, które zachwyca, wyróżnia i inspiruje.
Smartfony OPPO utożsamia się z młodzieńczym podejściem do świata – potrzebą ekspresji i doświadczania piękna. Dlatego przez lata firma podejmowała współpracę z partnerami ze świata sportu, mody, kinematografii czy gamingu.

Szczegółów na temat dystrybucji, a przede wszystkim dostępnych modeli i ich cen jak na razie nie znamy – te mają zostać ujawnione 31 stycznia 2019 roku.

Zobacz także
  • Jak się robi startupy w Afryce? Jak się robi start-upy w Afryce?
  • Wielki Mur Chiński to jedyna budowla widoczna z kosmosu - oto jedna z bzdur powtarzanych od lat. Mamy dla was 17 geograficznych ciekawostek, których zdecydowanie brakuje na lekcjach geografii. Idziemy o zakład, że parę razy się zdziwicie, a przynajmniej sięgniecie po atlas, żeby odszukać Togo, Filipiny czy Arabię Saudyjską. Wielki Mur Chiński wcale nie jest jedyną konstrukcją widzianą z kosmosu - używając tylko oczu (bez specjalistycznych narzędzi) spoza Ziemi bez problemu można zobaczyć np. świecące nocą miasta, a nawet autostrady. Co do samego Wielkiego Muru, to akurat jego zobaczenie jest stosunkowo trudne - to brązowa linia w brązowym terenie. By nieco ułatwić sprawę, w 2000 roku Brytyjczycy zbudowali w okolicy specjalny biały namiot. Airbnb organizuje wyprawę dookoła świata
  • Forum Romanum Rzym wprowadza nowe zakazy dla turystów. Zobacz, czego już nie można robić w Wiecznym Mieście
Komentarze (1)
OPPO w Polsce. Smartfony chińskiej marki niebawem oficjalnie w naszym kraju
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • avatar

    Gość: Pawel

    0

    Oppo w Polsce jest zdecydowanie znane osobom interesującym się sprzętami audio oraz kinami domowymi. Firma Oppo produkowała do końca zeszłego roku jedne z najlepszych odtwarzaczy Blu-Ray - UDP203 oraz UDP205 i UDP205 Region Free. O klasie tych sprzętów niech świadczy, że posiadały nawet zbalansowane wyjścia XLR, więc zadowolały nawet największych audiofili, zaś sama firma do każdego modelu gwarantuje bezpłatną aktualizację kodeków audio - video (pod warunkiem, że nie jest konieczna interwencja w hardware)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy