Cyberpunk 2077: wreszcie mamy gameplay!

CD Projekt zaprezentował oficjalny gameplay Cyberpunka 2077

CD Projekt zaprezentował oficjalny gameplay Cyberpunka 2077 (Fot. CD Projekt)

CD Projekt RED postanowił zaostrzyć apetyt wszystkim tym, którzy z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje na temat "Cyberpunka 2077" - w sieci pojawił się 48-minutowy zapis rozgrywki tego tytułu.

To, co wcześniej mogli obejrzeć jedynie wybrani dziennikarze za zamkniętymi drzwiami, teraz ujrzało światło dzienne. Twórcy „Wiedźmina 3” (chociaż możliwe, że za jakiś czas będzie się o nich mówić częściej jako o „gościach od Cyberpunka) najpierw zapisem rozgrywki pochwalili się na Twitchu, a następnie na dedykowanym grze kanale na YouTube. Liczby, które film wykręcił zaledwie kilkanaście godzin po udostępnieniu, mówią same za siebie – żadna zapowiedziana gra nie wzbudza takiego zainteresowania i emocji, jak właśnie „Cyberpunk 2077”.

 

Twórcy gry zastrzegają jednak, że finalny efekt ich pracy może znacząco różnić się od tego, co widzimy na powyższym materiale. Deweloperzy twierdzą, że do momentu premiery w „Cyberpunku 2077” może zmienić się wiele – począwszy od fizyki samochodów, poprzez system strzelania, a skończywszy na interfejsie użytkownika. A jeśli chodzi o datę premiery? Cóż, ta nadal pozostaje nieznana.

Zobacz także
  • Szybki rozwój i ogromny potencjał przewozów, które wykonuje Uber tłumaczy jego obłędną wycenę (66 mld dol). Uber jest firmą, której szalone tempo ekspansji wciąż pożera zyski.

Niezobowiązujące zajęcie dające niemały zarobek jest nie do pogardzenia w świecie, gdzie finansowy kryzys sprzed ośmiu lat do dziś odbija się czkawką. Uber doskonale wstrzelił się w swój czas. Nie mógł pojawić się wcześniej, bo nie było telefonów z dotykowymi ekranami. Dziś jego ekspansję (500 miast, 70 państw) napędzają rozmiłowani w smartfonach millenialsiAplikacja firmy przewozowej Uber Millenialsi - pokolenie pożyczania
  • Glacier Express przejeżdża przez słynny wiadukt Landwasser w kantonie Gryzonia, fot. Jia Li / shutterstock.com Najpiękniejsze trasy kolejowe świata [TOP 10]
  • Wilk z Wall Street Jak zmieniał się korporacyjny dress code?
Skomentuj:
Cyberpunk 2077: wreszcie mamy gameplay!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy