Cyberpunk 2077: wreszcie mamy gameplay!

CD Projekt RED postanowił zaostrzyć apetyt wszystkim tym, którzy z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje na temat "Cyberpunka 2077" - w sieci pojawił się 48-minutowy zapis rozgrywki tego tytułu.

To, co wcześniej mogli obejrzeć jedynie wybrani dziennikarze za zamkniętymi drzwiami, teraz ujrzało światło dzienne. Twórcy „Wiedźmina 3” (chociaż możliwe, że za jakiś czas będzie się o nich mówić częściej jako o „gościach od Cyberpunka) najpierw zapisem rozgrywki pochwalili się na Twitchu, a następnie na dedykowanym grze kanale na YouTube. Liczby, które film wykręcił zaledwie kilkanaście godzin po udostępnieniu, mówią same za siebie – żadna zapowiedziana gra nie wzbudza takiego zainteresowania i emocji, jak właśnie „Cyberpunk 2077”.

 

Twórcy gry zastrzegają jednak, że finalny efekt ich pracy może znacząco różnić się od tego, co widzimy na powyższym materiale. Deweloperzy twierdzą, że do momentu premiery w „Cyberpunku 2077” może zmienić się wiele – począwszy od fizyki samochodów, poprzez system strzelania, a skończywszy na interfejsie użytkownika. A jeśli chodzi o datę premiery? Cóż, ta nadal pozostaje nieznana.

Więcej o: