Próbowali ukraść beczkę z piwem, ledwo trzymali się na nogach.Ten film rozśmieszył nawet policjantów

Dwaj mężczyźni, 53- i 54-latek, zaplanowali kradzież niemal doskonałą. Mężczyźni wynieśli z jednego z lokali w Bydgoszczy beczkę z piwem i próbowali ukryć ją w pobliskich krzakach. Wcześniej jednak zbyt dużo wypili i ledwo trzymali się na nogach.

Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały dwóch złodziei, którzy usiłowali ukryć w krzakach srebrną beczkę z piwem, którą wcześniej wynieśli z pobliskiego lokalu. Problem polegał jednak na tym, że wcześniej wypili zbyt dużo alkoholu i mieli ogromne trudności z utrzymaniem się na nogach.

Dość zabawną sytuację natychmiast dostrzegł dyżurny bydgoskiej policji, który wysłał na miejsce patrol. Tam funkcjonariusze zastali 53- i 54-latka w trakcie "maskowania" łupu.

Co więcej, okazało się, że mężczyźni już wcześniej ukradli jedną beczkę z piwem, którą z powodzeniem schowali w zieleni.

Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do aresztu. Byli pijani, a alkomat pokazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Obydwóm złodziejaszkom policjanci postawili zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Więcej o: