"Dom z papieru 3" - Netflix potwierdza rozpoczęcie produkcji

'Dom z papieru'

'Dom z papieru' (Netflix)

Chociaż po obejrzeniu dwóch sezonów "Domu z papieru" można było mieć wrażenie, że mamy do czynienia z zamknięciem historii napadu na madrycką mennicę, to Netflix nie ma zamiaru rezygnować ze swojego najpopularniejszego nieanglojęzycznego serialu. I właśnie zapowiedział rozpoczęcie prac nad trzecią serią.

Pomimo pewnych niespójności fabularnych „Dom z papieru” (tudzież „Money Heist” lub „La casa del papei”) cieszył się – a właściwie nadal cieszy – ogromną popularnością na Netfliksie. To jeden z tych seriali, które pochłania się całymi sezonami, bo nie sposób oprzeć się ciekawości poznania tego, co wydarzy się w kolejnym odcinku.

Fanów Profesora, Tokio, Rio i całej reszty ferajny kryjącej się pod „miejskimi” pseudonimami z pewnością ucieszy fakt, że Netflix zapowiedział rozpoczęcie prac nad trzecim sezonem „Domu z papieru”. Na ten moment nie wiemy niestety zbyt wiele na temat fabuły, ale nie ona jest w tym momencie najważniejsza – liczy się to, że znów mamy powód, aby nucić pod nosem „Bella ciao”.

 

W trzecim sezonie na ekranie pojawią się wszyscy ulubieńcy z poprzednich serii: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric(Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández(koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez). Wiemy także, że dołączy do nich kilka nowych twarzy: Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) oraz Rodrigo de la Serna (Inżynier).

Netflix potwierdził także nawiązanie współpracy na wyłączność z twórcą serialu Alexem Piną, zatem niewykluczone, że niebawem na platformie pojawią się kolejne hiszpańskojęzyczne dzieła.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Jak się robi startupy w Afryce? Jak się robi start-upy w Afryce?
  • Wielki Mur Chiński to jedyna budowla widoczna z kosmosu - oto jedna z bzdur powtarzanych od lat. Mamy dla was 17 geograficznych ciekawostek, których zdecydowanie brakuje na lekcjach geografii. Idziemy o zakład, że parę razy się zdziwicie, a przynajmniej sięgniecie po atlas, żeby odszukać Togo, Filipiny czy Arabię Saudyjską. Wielki Mur Chiński wcale nie jest jedyną konstrukcją widzianą z kosmosu - używając tylko oczu (bez specjalistycznych narzędzi) spoza Ziemi bez problemu można zobaczyć np. świecące nocą miasta, a nawet autostrady. Co do samego Wielkiego Muru, to akurat jego zobaczenie jest stosunkowo trudne - to brązowa linia w brązowym terenie. By nieco ułatwić sprawę, w 2000 roku Brytyjczycy zbudowali w okolicy specjalny biały namiot. Airbnb organizuje wyprawę dookoła świata
  • Forum Romanum Rzym wprowadza nowe zakazy dla turystów. Zobacz, czego już nie można robić w Wiecznym Mieście

Polecamy