Najpopularniejsze seriale 2019 roku. Co oglądaliśmy na Netfliksie?

Premiera w drugiej połowie grudnia nie przeszkodziła "Wiedźminowi" w pokonaniu konkurencji w kategorii "Najpopularniejszy serial 2019 roku na Netfliksie". Zobaczcie, co jeszcze chętnie oglądaliśmy w tym serwisie w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Jeśli ktoś miał wątpliwości co do tego, czy „Wiedźminowi” uda się odnieść sukces, to rozwiewa je sam Netflix. Serial z Henrym Cavillem w roli tytułowej zadebiutował w serwisie 20 grudnia i zaledwie kilka dni wystarczyło, aby uplasował się na pierwszym miejscu nie tylko wśród seriali, ale wszystkich produkcji w ogóle! Podobny sukces odniósł film „Dwóch papieży” z Anthonym Hopkinsem i Jonathanem Pryce’m. Na trzecim miejscu uplasował się mocno reklamowany „Irlandczyk” Martina Scorsese.

„Wiedźmin” i „Dwóch papieży” zwyciężyli oczywiście także w swoich własnych kategoriach. Jeśli o seriale chodzi, to zaskoczeń raczej nie ma – polskim widzom przypadły do gustu trzecie serie „Stranger things” i „Domu z papieru”. Warto odnotować dobry wynik „Sex education” – serial znalazł się na trzecim miejscu zestawienia. W filmach (oprócz wspomnianych „Dwóch papieży” i „Irlandczyka”) wysoko uplasowały się produkcje „6 underground”, „Zabójczy rejs” i „Potrójna granica”.

Pełne zestawienia tych i innych kategorii można zobaczyć na instagramowym koncie Netflix Polska:

 
Więcej o: