TVN Turbo w "Logo" - dodatek motoryzacyjny w nowym numerze!

Sprzedaż nowych samochodów zarówno w Polsce, jak i na świecie osiągnęła w sierpniu rekordowy poziom. Doświadczenia "Zakupu kontrolowanego" pokazują, że mało kto kupuje samochód racjonalnie. To emocje grają rolę. Dlatego nasz dodatek jest w dużej mierze o nich, a nie o osiągach i cyferkach. O swoich emocjach opowiadają eksperci z TVN Turbo i autorzy "Logo". Nasze dwie redakcje wiele łączy - lubimy ładne samochody i rozmowy o nich. Mamy nadzieję, że podzielacie nasze zainteresowania i lektura dodatku będzie dla Was prawdziwą przyjemnością!

A co w dodatku…?

O przeszłości motoryzacji rozmawiamy z Patrykiem Mikiciukiem – znanym miłośnikiem i kolekcjonerem starych aut, który swoje zbiory prezentuje w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach.

O współczesnej motoryzacji rozmawiamy z Adamem Klimkiem – chyba najbardziej znanym mechanikiem samochodowym w Polsce. A ponieważ autami zajmuje się od ćwierćwiecza, nie zabraknie odniesień do przeszłości i wizji przyszłości.

O przyszłości motoryzacji rozmawiamy z Adamem Kornackim – dziennikarzem, który już w klasie maturalnej napisał pierwszy tekst o instalacjach gazowych w samochodach. Teraz dyskutujemy o „elektrykach”.

Mechaniczne FAQ, czyli co powinieneś wiedzieć o warsztatach

Nie ze wszystkim trzeba jeździć do serwisu, a nowe auta wbrew pozorom są wciąż naprawialne. Grzegorza Dudę i Adama Klimka z TVN Turbo spytaliśmy też, gdzie szukać dobrych mechaników i jakie samochody nie rujnują domowego budżetu.

Doradzamy: Jak przechytrzyć Handlarza?

W imporcie razem z prawdziwymi perełkami trafiają do nas buble i „unfälle” (z niem. „wypadek”), które okazują się później skarbonkami bez dna. Spytaliśmy więc Przemka Szafrańskiego i Pawła Misztę z „Wojen samochodowych” oraz Jacka Szczęcha z „Zawodowych handlarzy”, jak nie naciąć się przy zmianie auta.

Sonda dieslowa

Czarne chmury zawisły nad przyszłością diesla, a branża żyje już tylko elektryfikacją. Spytaliśmy specjalistów z TVN Turbo, czy auta z jednostkami wysokoprężnymi rzeczywiście znikną z dróg i jaką mamy alternatywę.

„Raport Turbo” na papierze

Tym razem informacje ze świata motoryzacji przedstawiają na łamach „Logo” Marcin Orzepiński i Kacper Jeneralski, prezenterzy „Raportu Turbo”.

Więcej w dodatku – aż 36 stron extra!

Magazyn „Logo” z dodatkiem w sprzedaży od 28 września w dobrych salonach prasowych.

Więcej o:
Komentarze (1)
TVN Turbo w "Logo" - dodatek motoryzacyjny w nowym numerze!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: szybkibill

    0

    Oo jak przechytrzyć handlarza to jest dobry temat, musze kupić i poczytać bo już mi ręce opadają. Kupiłem doblo, niby super stan miał być a co chwile coś do wymiany, dobrze że sie da dobrać części oe delph w normalnych pieniądzach bo już dawno bym poszedł z torbami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX