Timothée Chalamet - jak ubiera się młody aktor nominowany do Oscara - poznaj jego styl

BA
02.03.2018 17:30
timothee chalamet stylizacje

timothee chalamet stylizacje (timothee chalamet stylizacje)

Timothée Chalamet to niezwykle zdolny aktor młodego pokolenia, który zasłynął swoją rolą w filmie Tamte dni, tamte noce. Trzeba przyznać, że oprócz aktorskiego talentu posiada też niezwykłe wyczucie stylu!

Timothée Chalamet ma zaledwie 23 lata, a już posiada na swoim koncie szereg sukcesów - jego rola w filmie Tamte dni, tamte noce została nominowana do Oscara, stał się bożyszczem nastolatek i nadal planuje ciągły rozwój kariery. A jaki ma styl ubierania się? Aktor doskonale wie, co jest obecnie modne, ale lubi wyróżniać się na tle innych. Oto kilka przykładowych stylizacji: 

Jeansowa koszula

Timothee Chalamet jeansowa koszulaTimothee Chalamet jeansowa koszula / fot. facebook.com/Timothee.Chalamet.Official/ materiały partnerów

Timothée często decyduje się na klasyczne połączenia i wybiera koszulę jeansową zestawioną z ciemniejszymi spodniami. Jednak, aby nie było nudno dodaje do stylizacji wzorzysty t-shirt. W tym zestawieniu wybrał czarny model w kropki. Do tego dobrał jeszcze czarne buty sportowe. 

Oryginalne kurtki 

Timothee Chalamet - kurtkiTimothee Chalamet - kurtki / fot. facebook.com/CallMeByYourNameFilm/ materiały partnerów

Młody aktor uwielbia też wplatać do swoich stylizacji najróżniejsze kurtki. Często wybiera więc takie modele jak bomberki czy kurtki skórzane w nietypowych kolorach, które ożywiają zestawienia. Najczęściej łączy je z black total lookiem, czyli czarną bluzą zestawioną z czarnymi spodniami. Do takiego połączenia można założyć zarówno sportowe, jak i bardziej eleganckie buty. 

Niebanalny garnitur 

Timothee Chalamet - garniturTimothee Chalamet - garnitur / fot. facebook.com/NicoleKidmanOfficial, materiały partnerów

Jeśli Timothee musi ubrać się elegancko, to nigdy nie pozwala, aby jego strój był nudny. Tak jak na powyższej stylizacji - aktor wybrał garnitur w kratę, który stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych modeli. Taki garnitur można zestawić ze stonowanymi, eleganckimi półbutami, białą koszulą oraz dodać stylowy zegarek. 

Więcej ubrań w stylu Timothee Chalameta znajdziesz w poniższym przeglądzie: 

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy