Czas na męską zmianę - Znamy laureata Konkursu Męska Metamorfoza z Lutzville

Czas na męską zmianę

Czas na męską zmianę (Fot. materiały partnera)

Zadbany facet jest męski? Zdecydowanie - tak, odpowiedziało 80 proc. badanych kobiet. Odpowiedzi na pytania: Jakich mężczyzn pragną kobiety? - zebrane przez Centrum Rozwoju Biznesu SOSTARIC zainspirowały markę win Lutzville do przeprowadzenia konkursu "Męska Metamorfoza". Zwycięzcą i bohaterem metamorfozy został Piotr Michalski.

Z brodą, czy bez? Elegancki czy sportowy – jaki styl męskiego ubioru jest najatrakcyjniejszy zdaniem kobiet? Z kim najchętniej umówiłyby się na randkę? Odpowiedzi na te pytania, opracowane przez markę Lutzville, znajdziecie w najnowszym numerze LOGO.

Zadaniem uczestników konkursu Męska Metamorfoza z Lutzville było dokończenie zdania: Chciałbym przejść metamorfozę bo...

Odpowiedź Piotra Michalskiego przekanała jury, że właśnie on zasługuje na metamorfozę pod okiem specjalistów.

Wizyta w warszawskim barber shopie, a potem kilka godzin w salonie mody męskiej Recman w towarzystwie stylistów pokazuje, że mężczyźni również mogą bawić się modą, a kolory nie są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet.

W tekście przedstawimy fotorelację z metamorfozy laureata konkursu organizowanego przez Lutzville i Recman oraz kilka ciekawych faktów na temat tego, co pociąga kobiety w mężczyznach.

Zobacz także
  • Jacek Braciak. W roli głównej. WYWIAD. Jacek Braciak: To nieprawda, że wszystko można zagrać
  • 6 pytań, które musisz sobie zadać, zanim zmienisz pracę 6 pytań, które musisz sobie zadać, zanim zmienisz pracę
  • Jack Ma - założyciel Alibaby Nie rzucaj roboty (zbyt szybko)

Polecamy