Czas na męską zmianę - Znamy laureata Konkursu Męska Metamorfoza z Lutzville

Czas na męską zmianę

Czas na męską zmianę (Fot. materiały partnera)

Zadbany facet jest męski? Zdecydowanie - tak, odpowiedziało 80 proc. badanych kobiet. Odpowiedzi na pytania: Jakich mężczyzn pragną kobiety? - zebrane przez Centrum Rozwoju Biznesu SOSTARIC zainspirowały markę win Lutzville do przeprowadzenia konkursu "Męska Metamorfoza". Zwycięzcą i bohaterem metamorfozy został Piotr Michalski.

Z brodą, czy bez? Elegancki czy sportowy – jaki styl męskiego ubioru jest najatrakcyjniejszy zdaniem kobiet? Z kim najchętniej umówiłyby się na randkę? Odpowiedzi na te pytania, opracowane przez markę Lutzville, znajdziecie w najnowszym numerze LOGO.

Zadaniem uczestników konkursu Męska Metamorfoza z Lutzville było dokończenie zdania: Chciałbym przejść metamorfozę bo...

Odpowiedź Piotra Michalskiego przekanała jury, że właśnie on zasługuje na metamorfozę pod okiem specjalistów.

Wizyta w warszawskim barber shopie, a potem kilka godzin w salonie mody męskiej Recman w towarzystwie stylistów pokazuje, że mężczyźni również mogą bawić się modą, a kolory nie są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet.

W tekście przedstawimy fotorelację z metamorfozy laureata konkursu organizowanego przez Lutzville i Recman oraz kilka ciekawych faktów na temat tego, co pociąga kobiety w mężczyznach.

Zobacz także
  • Donaldy, turbo, boomery i inne, czyli 'przeżujmy' to jeszcze raz. Historia gumy do żucia
  • Telefon, twój wróg - czym grozi nadużywanie smartfona? Telefon, twój wróg - czym grozi nadużywanie smartfona?
  • Medellin - miasto Pablo Escobara Narcos na żywo - relacja z wyprawy do Kolumbii

Polecamy