Czas na męską zmianę - Znamy laureata Konkursu Męska Metamorfoza z Lutzville

Czas na męską zmianę

Czas na męską zmianę (Fot. materiały partnera)

Zadbany facet jest męski? Zdecydowanie - tak, odpowiedziało 80 proc. badanych kobiet. Odpowiedzi na pytania: Jakich mężczyzn pragną kobiety? - zebrane przez Centrum Rozwoju Biznesu SOSTARIC zainspirowały markę win Lutzville do przeprowadzenia konkursu "Męska Metamorfoza". Zwycięzcą i bohaterem metamorfozy został Piotr Michalski.

Z brodą, czy bez? Elegancki czy sportowy – jaki styl męskiego ubioru jest najatrakcyjniejszy zdaniem kobiet? Z kim najchętniej umówiłyby się na randkę? Odpowiedzi na te pytania, opracowane przez markę Lutzville, znajdziecie w najnowszym numerze LOGO.

Zadaniem uczestników konkursu Męska Metamorfoza z Lutzville było dokończenie zdania: Chciałbym przejść metamorfozę bo...

Odpowiedź Piotra Michalskiego przekanała jury, że właśnie on zasługuje na metamorfozę pod okiem specjalistów.

Wizyta w warszawskim barber shopie, a potem kilka godzin w salonie mody męskiej Recman w towarzystwie stylistów pokazuje, że mężczyźni również mogą bawić się modą, a kolory nie są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet.

W tekście przedstawimy fotorelację z metamorfozy laureata konkursu organizowanego przez Lutzville i Recman oraz kilka ciekawych faktów na temat tego, co pociąga kobiety w mężczyznach.

Zobacz także
  • Szybki rozwój i ogromny potencjał przewozów, które wykonuje Uber tłumaczy jego obłędną wycenę (66 mld dol). Uber jest firmą, której szalone tempo ekspansji wciąż pożera zyski.

Niezobowiązujące zajęcie dające niemały zarobek jest nie do pogardzenia w świecie, gdzie finansowy kryzys sprzed ośmiu lat do dziś odbija się czkawką. Uber doskonale wstrzelił się w swój czas. Nie mógł pojawić się wcześniej, bo nie było telefonów z dotykowymi ekranami. Dziś jego ekspansję (500 miast, 70 państw) napędzają rozmiłowani w smartfonach millenialsiAplikacja firmy przewozowej Uber Millenialsi - pokolenie pożyczania
  • Glacier Express przejeżdża przez słynny wiadukt Landwasser w kantonie Gryzonia, fot. Jia Li / shutterstock.com Najpiękniejsze trasy kolejowe świata [TOP 10]
  • Wilk z Wall Street Jak zmieniał się korporacyjny dress code?
Skomentuj:
Czas na męską zmianę - Znamy laureata Konkursu Męska Metamorfoza z Lutzville
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy