Swatch stworzył kolekcję zegarków poświęconych Jamesowi Bondowi

Każdy z przedstawicieli kolekcji Swatch x 007 (a jest ich sześć) odnosi się do innego filmu z Bondem w roli głównej. Okazją do ich stworzenia jest zbliżająca się premiera dwudziestego piątego filmu o przygodach agenta 007 pod tytułem "Nie czas umierać".

Oryginalne plakaty filmowe oraz tytuły filmów “Dr.No” (1962), “W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości” (1969), “Moonraker” (1979), “Licencja na zabijanie” (1989), “Świat to za mało” (1999) i “Casino Royale” (2006) posłużyły jako inspiracja dla sześciu modeli, które będą w sprzedaży od końca lutego.

Siódmy zegarek w kolekcji 007 powstał we współpracy Swatch z Suttirat Anne Larlarb, która na planie “Nie czas umierać” tworzyła kostiumy dla Q – kwatermistrza z MI6, a także ulubionej postaci Swatch. Q tworzy wszystkie gadżety Bonda, od urządzeń śledzących po tajne bronie. Jego wyjątkowy zegarek w ‘Nie czas umierać’ to ponadczasowe połączenie tradycji z zamiłowaniem do futurystycznej innowacji, co doskonale opisuje również samego bohatera.

Zegarki Swatch poświęcone filmom z Jamesem BondemZegarki Swatch poświęcone filmom z Jamesem Bondem Swatch Ltd.

„No Time To Die” trafi na ekrany kin 2 kwietnia 2020 roku. W obsadzie nowego „Bonda” zobaczymy kilka postaci, które pojawiały się w poprzednich odsłonach przygód agenta 007. Christoph Waltz ponownie wcieli się w geniusza zbrodni Ernsta Stavro Blofelda, a Lea Seydoux w Madeleine Swann, która była „dziewczyną Bonda” w „Spectre”. Powrócą też oczywiście Ralph Fiennes jako M, Ben Whishaw jako Q i Naomie Harris jako Moneypenny. Nowymi twarzami w świecie Bonda będą postacie grane przez Ramiego Maleka („Bohemian Rhapsody”), Anę de Armas („Blade Runner 2049”), Lashanę Lynch („Kapitan Marvel”) i Billy’ego Magnussena („Wieczór gier”).

W „No Time To Die” Bond będzie jeździł elektrycznym Astonem Martinem i nosił okulary marki Barton Perreira, a tytułową piosenkę zaśpiewa Billie Eilish.

Więcej o: