Stwórz w swoim salonie mini salę kinową - przegląd sprzętu i akcesoriów

KS
22.01.2018 12:15
Domowe kino

Domowe kino (unsplash)

Chcesz zmienić swój salon w domowe centrum rozrywki? Teraz jest dobry czas na zakup telewizorów i pozostałych sprzętów RTV, ponieważ w sklepach można spodziewać się licznych promocji. Wybraliśmy dla was kilkanaście ciekawych propozycji.

Nowoczesne telewizory

Różnorodność i ogromny wybór telewizorów na rynku sprawia, że każdy bez trudu może znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj, że poza rozmiarem ekranu liczy się także jego jakość. Szukaj modeli z ekranami IPS, które dają lepsze kolory. Telewizory z rozdzielczością 4K są dobrą inwestycją, jeżeli masz pewność, że będziesz miał, co na nich oglądać. Niestety wiele programów telewizyjnych nie będzie wyglądała lepiej niż na telewizorach z rozdzielczością FullHD. 

Nowoczesne telewizoryNowoczesne telewizory kolaż redakcja, materiały partnerów

Zestawy kina domowego

Nawet najlepszy telewizor sam nie przekształci twojego salonu w domowe centrum rozrywki. Zestaw kina domowego będzie doskonałym uzupełnieniem, zapewniając możliwość odtwarzania (i często nagrywania) filmów i programów oraz o wiele wyższą jakość dźwięku, dzięki dodatkowym głośnikom. Ciekawą opcją jest także dokupienie głośników oraz podłączenie konsoli do gier, ponieważ najnowsze propozycje od Microsoftu (Xbox) czy Sony (PlayStation) doskonale sprawdzają się, jako centrum rodzinnej rozrywki. 

Zestawy kina domowegoZestawy kina domowego kolaż redakcja, materiały partnerów

Meble RTV

Poza odpowiednim sprzętem, warto również zadbać o to, by cały zestaw dobrze się prezentował w pokoju. W tym celu warto pomyśleć o meblach RTV. Możliwości na rynku mamy bardzo dużo, więc warto wziąć pod uwagę zarówno względy praktyczne, jak i wizualne - musi nam się szafka podobać i pasować do wnętrza. Kupując odpowiedni mebel, zwróć uwagę także na to, czy pomieści wszystkie elementy kina domowego. Wiele szafek ma również większe półki na konsole do gier. 

Meble RTVMeble RTV materiały partnera

W dobrze wyposażonym salonie, w którym będziesz mógł w spokoju i najlepszymi wrażeniami oglądać filmy, mecze i ulubione programy, nie może zabraknąć także wygodnej sofy czy fotela. Twoja partnerka nie będzie przywiązywać aż tak wagi do wygody tych rzeczy (w końcu muszą pasować do stylu i projektu wnętrza), ale nie pozwól się przegłosować. Poniżej znajdziesz również inne sprzęty i akcesoria, które pozwolą stworzyć w twoim salonie prawdziwą mini salę kinową. 

Komentarze (5)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  wookiee.chewbacca

  Oceniono 16 razy 6

  Nie rozśmieszjacie mnie. Mam plazmę Panasonic Viera 65" sprzed kilku lat i przy niej te nowe telewizory LCD to po prostu odpady.

 • avatar

  Gość: pawel

  Oceniono 3 razy 1

  a Oleda widział ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy