Niebanalny pendrive - wyróżnij się wśród znajomych!

BA
26.01.2018 15:00
Pendrive

Pendrive (fot. pixabay)

Pendrive to wciąż bardzo pożyteczny gadżet, który, jak się okazuje, wcale nie musi wyglądać nudno. Przekonaj się sam!

Czy często używasz pendrive'a? Przechowujesz na nim ważne dokumenty lub zdjęcia? Jeśli tak, to z pewnością zawsze masz go gdzieś przy sobie. A jak wygląda twój pendrive? Standardowo czy może jednak jest wyjątkowy? Jeżeli lubisz wyróżniać się z tłumu ciekawymi gadżetami, to niebanalny pendrive z pewnością przykuje wzrok twoich znajomych, a i dla ciebie stanie się ciekawym urozmaiceniem. Oto kilka fajnych modeli:

Kolorowe 

Kolorowy pendrive /Kolorowy pendrive / kolaż redakcja, materiały partnerów

Kolorowy pendrive to świetna alternatywa dla tych standardowych w kolorze czarnym, białym lub szarym. Jeśli nie lubisz zbyt przekombinowanych gadżetów, ale jednak chciałbyś mieć coś oryginalnego, to zdecyduj się na model w mocnym kolorze jak niebieski, czerwony, fiolet albo błyszczące złoto. Taki pendrive będzie też można łatwiej znaleźć w plecaku czy torbie.  

Grawerowane pendrivy 

Grawerowany pendrive /Grawerowany pendrive / kolaż redakcja, materiały partnerów

A co powiesz na grawerowany model? Możesz wygrawerować na nim swoje imię, inicjały, cytat albo miło kojarzący ci się obrazek. Spersonalizowany pendrive może też okazać się dobrym pomysłem na prezent dla kogoś wyjątkowego - dla kumpla, dziewczyny, brata lub siostry... 

Pendrive w kształcie śmiesznych figurek 

Śmieszne pendrivy /Śmieszne pendrivy / kolaż redakcja, materiały partnerów

Na koniec coś absolutnie wyjątkowego i niebanalnego, czyli pendrivy o śmiesznych kształtach. Możesz więc wybrać model w kształcie swojego ulubionego super bohatera albo postaci z gry. Oprócz tego godne uwagi są też pendrivy w kształcie samochodów. Często mają dołączone zapięcie, wiec można ich używać jako brelok. 

Więcej ciekawych pendrivów znajdziesz w przeglądzie poniżej: 

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy