Te urządzenia do smartfona ułatwiają korzystanie z niego i powiększają jego możliwości

KS
26.01.2018 12:40
Akcesoria do smartfonów

Akcesoria do smartfonów (unsplash)

Szukasz sposobu, by jeszcze efektywniej korzystać ze swojego smartfona i poszerzyć jego możliwości? Podpowiadamy, jakie akcesoria będą doskonałym uzupełnieniem dla telefonu.

Słuchawki do telefonuSłuchawki do telefonu kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. pexels

Słuchawki bezprzewodowe

Jeżeli muzyka towarzyszy ci przez większą część dnia, to słuchawki bezprzewodowe mogą okazać się świetnym rozwiązaniem. Możesz wybrać zarówno model douszny, jak i nauszne, duże słuchawki. 

Słuchawka bluetooth

Słuchawka bluetooth to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla tych, którzy często prowadzą długie rozmowy - zarówno biznesowe, jak i prywatne. Jeżeli jesteś dużo w ruchu, a wyjęcie telefonu nie zawsze jest wygodne, to słuchawka tego typu na pewno się przyda. 

Karty pamięci i power bankiKarty pamięci i power banki kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. unsplash

Karty pamięci 

Karty pamięci są obowiązkowym elementem dodatkowym, jeżeli chcesz oglądać filmy, słuchać muzyki i robić liczne zdjęcia. Poza pojemnością, liczy się także szybkość zapisu i odczytu danych, dzięki czemu filmy czy muzyka będą wczytywać się szybciej.

Power bank

Power bank ma za zadanie przedłużyć żywotność telefonu bez ładowania. Ich ceny wahają się od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Dobry power bank będzie ładował telefon szybciej oraz zapewni większą pojemność, co jest ważne przede wszystkim w przypadku smartfonów o bardzo dużych bateriach. 

Inne akcesoria

Etui i obudowy to jeden z podstawowych elementów dodatkowych, o które warto zadbać. Zwiększą nieraz bezpieczeństwo korzystania z telefonu oraz zabezpieczą go przez czynnikami zewnętrznymi, jak upadek, piasek czy wstrząsy. Jeśli jesteś miłośnikiem selfie, to selfie stick jest czymś dla ciebie. A jeżeli twój telefon służy w domu, jako radio - ciekawym akcesorium będzie wzmacniacz głośników. Poniżej kilka przykładów przydatnych gadżetów. 

Inne akcesoriaInne akcesoria kolaż redakcja, materiały partnerów

Jak dodatkowo rozszerzyć jeszcze funkcjonalność smartfona? Jeżeli lubicie gadżety, to dobrym pomysłem może być smartwach lub fitband. Oba te urządzenia możemy zsynchronizować z naszym smartfonem, co da nam możliwość szybszego odbierania rozmów czy wiadomości. Dodatkowo każde z tych sprzętów ma szereg dodatkowych funkcji, które mogą się przydać, np. mierzenie kroków, pulsu czy przypominanie o zaplanowanych zadaniach za pomocą aplikacji telefonu. 

Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: pałerjuzer

  Oceniono 16 razy 12

  Dzięki za te porady. Nie widziałem, ze za pomocą słuchawek mozna tak niesamowicie rozszerzyc mozliwosci mojego smartfona.

 • avatar

  ignatz

  Oceniono 4 razy 2

  Łaaaaał...

 • avatar

  Gość: w......

  Oceniono 3 razy -1

  Co to jest k...a. Porada czy materiał reklamowy. Spie...jcie z takim gównem. Sami sobie stosujcie taki badziew na Czerskiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy