Tommy Hilfiger przedstawia drugą odsłonę współpracy z Lewisem Hamiltonem: męską kolekcję kapsułową TommyXLewis wiosna 2019

Marka Tommy Hilfiger z przyjemnością prezentuje kolekcję TommyXLewis na wiosnę 2019, współtworzoną przez kultowego amerykańskiego projektanta Tommy'ego Hilfigera oraz pięciokrotnego mistrza świata Formuły 1. Lewisa Hamiltona.

Fani marki już teraz mogą odwiedzić stronę www.tommy.com/lewis aby uzyskać podgląd wybranych stylów i dodać swoje ulubione elementy kolekcji do listy życzeń, a także uzyskać dostęp do ekskluzywnej przedsprzedaży w ograniczonym asortymencie produktów. Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach TOMMY HILFIGER na całym świecie oraz online od 1 marca 2019.

Kolekcja wiosna 2019 jest połączeniem modnego stylu Lewisa Hamiltona i amerykańskiego DNA Tommy’ego Hilfigera. Jej elementy jednak każdy może nosić na swój własny sposób. Drugą odsłonę TommyXLewis tworzą nowoczesne wersje klasycznej odzieży sportowej. Urozmaicono je akcentami żywego różu i fioletu, napisami „CREATE X UNITY” oraz marmurkowym cieniowaniem, inspirowanym stylem Los Angeles. Zastosowane logo „LH” nabrało nowej minimalistycznej formy, jednak niezmiennie nawiązuje i do flagi marki TOMMY HILFIGER, i do inicjałów kierowcy. Linia TommyXLewis wykorzystuje motywy sportowe, elementy stylu vintage i fasony w stylu oversize. Przy jej produkcji wykorzystano ekologiczne materiały, np. organiczną bawełnę. W ofercie znajdzie się seria odzieży, obuwia, akcesoriów, bielizny, strojów kąpielowych i skarpetek.

Inspirację do drugiej wspólnej kolekcji znaleźliśmy w modzie ulicznej Los Angeles. To tam szykowny styl Zachodniego Wybrzeża przeplata się z amerykańską klasyką, która tworzy DNA naszej marki. Lewis i ja inspirujemy się wszystkim dookoła – w naszych projektach zawarliśmy całą gamę różnorodnych wpływów. Z zachwytem patrzyłem, jak podczas tworzenia kolekcji rozwija się modowy zmysł Lewisa – jestem pewien, że efekty naszej pracy będą ekscytujące dla jego fanów.

– mówi Tommy Hilfiger.

Współpracując z Tommym jednocześnie odkrywasz i wyrażasz siebie. Niesamowicie jest patrzeć, jak z naszych pomysłów powstaje kolekcja, w której mój prywatny styl łączy się z amerykańskim dziedzictwem jego marki. Jestem dumny z naszych projektów.

– dodaje Lewis Hamilton.

Więcej o: