Ciemny, cytrynowy i bezalkoholowy - to pierwszy taki radler!

Kadr z reklamy Warka Radler Ciemne Cytrynowe 0.0%

Kadr z reklamy Warka Radler Ciemne Cytrynowe 0.0% (materiały prasowe)

Warka wprowadziła do sprzedaży zupełnie nowy produkt - radlera bez alkoholu warzonego na ciemnym piwie, czyli Warkę Radler Ciemne Cytrynowe 0.0%. Bezalkoholowe piwo promuje spot, w którym po raz kolejny pojawiają się Margaret, Maciej Maleńczuk i Rafał Maserak.

W segmencie bezalkoholowych radlerów można było znaleźć całkiem sporo różnych wariantów smakowych, jednak wszystkie z nich dzieliły jedną cechę – były piwami jasnymi. Ci, którzy preferują ciemne piwo, musieli jak dotąd obchodzić się smakiem. Teraz to się zmieniło, ponieważ do sprzedaży trafiła Warka Radler Ciemne Cytrynowe 0.0% – radler bez alkoholu warzony na ciemnym piwie. To propozycja kierowana dla tych, którzy preferują mniej słodkie produkty.

Warka Radler to wyjątkowy ciemny kolor oraz goryczkowy piwny i orzeźwiający smak Wszystko dzięki połączeniu ciemnego piwa oraz cytrynowej lemoniady. Mamy nadzieję, że ten unikalny na polskim rynku produkt zachęci zupełnie nowych konsumentów do spróbowania radlerów od Warki, a także do sięgania po nie poza sezonem letnim, który najbardziej kojarzy się z tą kategorią. Nowy radler to odpowiedź na wysokie wymagania konsumenta i idące za tym zmiany rynkowe.

– mówi Ewelina Kawnik, Drink Different Brands & Innovation Manager.

Nowa Warka Radler 0,0% Ciemne Cytrynowe - butelka i puszkaNowa Warka Radler 0,0% Ciemne Cytrynowe - butelka i puszka materiały prasowe

Podobnie jak w przypadku poprzednich radlerów od Warki, wariant ciemny jest reklamowany przez Margaret, Rafała Maseraka i Macieja Maleńczuka, którzy z właściwym sobie humorem i dystansem witają nowy produkt i przedstawiają jego zalety.

Nowego Radlera od Warki będzie można spróbować także podczas letnich samplingów. W lipcu w Polskę ruszy czarny autobus, w którym będzie można przekonać się, że nowe bezalkoholowe piwo to gwarancja prawdziwego orzeźwienia.

Zobacz także
  • Jak się robi startupy w Afryce? Jak się robi start-upy w Afryce?
  • Wielki Mur Chiński to jedyna budowla widoczna z kosmosu - oto jedna z bzdur powtarzanych od lat. Mamy dla was 17 geograficznych ciekawostek, których zdecydowanie brakuje na lekcjach geografii. Idziemy o zakład, że parę razy się zdziwicie, a przynajmniej sięgniecie po atlas, żeby odszukać Togo, Filipiny czy Arabię Saudyjską. Wielki Mur Chiński wcale nie jest jedyną konstrukcją widzianą z kosmosu - używając tylko oczu (bez specjalistycznych narzędzi) spoza Ziemi bez problemu można zobaczyć np. świecące nocą miasta, a nawet autostrady. Co do samego Wielkiego Muru, to akurat jego zobaczenie jest stosunkowo trudne - to brązowa linia w brązowym terenie. By nieco ułatwić sprawę, w 2000 roku Brytyjczycy zbudowali w okolicy specjalny biały namiot. Airbnb organizuje wyprawę dookoła świata
  • Forum Romanum Rzym wprowadza nowe zakazy dla turystów. Zobacz, czego już nie można robić w Wiecznym Mieście

Polecamy