Bosch Unlimited: odkurzanie bez granic

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Są uniwersalne i kompaktowe - mają wyjmowane panele z cyklonowym silnikiem i bezworkowym pojemnikem na brud. Zgodnie z obietnicą zawartą w nazwie Bosch Unlimited to najtwardszy zawodnik w tej rodzinie.

Unlimited, czyli nieograniczony. Nieograniczony, bo tego modelu nie dotyka główna bolączka urządzeń bezprzewodowych, w tym odkurzaczy – czas pracy na baterii. 

Wymienna bateria
A nawet dwie! W komplecie masz dwa wymienne akumulatory. Są kompatybilne z systemem zielonych urządzeń marki Bosch „Power for All”. Więc jeśli kupiłeś taką wkrętarkę, wiertarkę, szlifierkę, pilarkę, piłę czy wyżynarkę – zysk podwójny. Ładując jedną baterię – trwa to tylko godzinę – możesz pracować (również godzinę) na drugiej. I tak do ostatniego pyłku kurzu.

Bosch UnlimitedBosch Unlimited mat. promocyjne

360 stopni w turbo
To sprzątanie "dookólne" – dzięki superwygodnemu mocowaniu elektroszczotka AllFloor HighPower dotrze w każdy zakątek mieszkania. Wykonuje 4 tys. obrotów na minutę, wspierając potężny silnik cyfrowy DigitalSpin marki Bosch. Łopatki wirnika rotują 54 tys. razy na minutę!

Akcesoria
Elektroszczotką nie usuniesz pajęczyn pod sufitem – do czyszczenia takich powierzchni (czy zakamarków kanapy itp.) nakładasz specjalną końcówkę (ssawka 2w1). Dzięki szerokiej gamie akcesoriów – jest też giętka ssawka szczelinowa – możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń, nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

Bosch UnlimitedBosch Unlimited mat. promocyjne

Wygoda
Łatwe czyszczenie maszyną, to i łatwe czyszczenie maszyny. System mycia filtra z membraną Pure Air – na sucho, czyli bez użycia wody – nazwano „rotation clean”. Łatwo też usunąć brud z wypinanego wałka elektroszczotki. Oraz z wyjmowanego pojemnika na kurz.

Raz a dobrze
Inwestujesz raz a dobrze. I silnik, i filtr powinny starczyć na lata – to urządzenia o przedłużonej żywotności. Maszyna nie będzie zawalać podłogi – Bosch Unlimited zawiśnie elegancko w uchwycie na ścianie.

Bosch UnlimitedBosch Unlimited mat. promocyjne

BOSCH UNLIMITED BCS1TOP
Cena: 2000 zł
Czas pracy: 7-60 min

Więcej o: