"Zobacz teraz, kup teraz" - Tommy Hilfiger prezentuje pokaz Tommynow Icons

Pokaz TOMMYNOW ICONS przeniósł się w tym sezonie do Szanghaju wraz z globalnymi ambasadorami marki - Lewisem Hamiltonem, Hailey Baldwin, Winnie Harlow i Maggie Jiang.

Na pokazie zaprezentowano pierwszą kolekcję kapsułową "TommyXLewis" , kolekcję "TOMMY ICONS" oraz HILFIGER COLLECTION. Wszystkie kobiece i męskie sylwetki prezentowane na wybiegu były dostępne w systemie innowacyjnych kanałów sprzedaży natychmiastowej i można je było nabyć w czasie rzeczywistym w ponad 70 krajach świata.

Lewis Hamilton dla Tommy’ego Hilfigera

TOMMYNOW ICONS to światowa premiera pierwszej wspólnej kolekcji TommyXLewis zaprojektowanej przez kultowego amerykańskiego projektanta Tommy'ego Hilfigera we współpracy z czterokrotnym mistrzem świata Formuły 1 i globalnym ambasadorem męskiej linii TOMMY HILFIGER, Lewisem Hamiltonem. Zawierająca modele unisex kolekcja TommyXLewis dla mężczyzn, podkreśla sportowe korzenie marki, odświeżając kultowe amerykańskie fasony. Kolekcja wyróżnia się odważnymi kolorami, sportowymi akcentami, odwołaniem do klasyki oraz zróżnicowanymi formami, które przemawiają do pewnego siebie i nowoczesnego odbiorcy marki. Osobiste podejście Lewisa do każdego projektu wyraża się poprzez inspirację jego własnymi tatuażami, zamiłowaniem do luksusowej garderoby w miejskim stylu oraz szczęśliwą liczbą 44.

Hailey Baldwin twarzą damskiej kolekcji

Twarzami damskiej kolekcji TOMMY ICONS i jej globalnej kampanii zostały modelka Hailey Baldwin, modelka i aktywistka Winnie Harlow, oraz aktorka Maggie Jiang, które wystąpiły na wybiegu, aby zaprezentować kolekcję publiczności. Kolekcja kapsułowa celebruje najbardziej charakterystyczne fasony marki TOMMY HILFIGER, nadając nieprzeciętny charakter ponadczasowym klasykom.

Tommy i Snapchat

Aplikacja TOMMYNOW SNAP wykorzystuje technologię rozpoznawania obrazów 2D i 3D, która pozwala użytkownikom zrobić zdjęcie dowolnego przedmiotu w sklepie, na powierzchni reklamowej, na wybiegu (na żywo lub online) czy na ulicy i dokonać natychmiastowego zakupu przez stronę tommy.com. W tym sezonie aplikacja otwiera świat TOMMY HILFIGER na media społecznościowe, a użytkownicy TOMMYNOW SNAP mogą "udostępnić Snapchatowi" swoje ulubione jesienne stylizacje. W dniu 5 września w aplikacji została uruchomiona nowa sekcja dla VIP-ów, udostępniająca użytkownikom zdjęcia i filmy zza kulis pokazu TOMMYNOW ICONS, biografie modelek i modeli, materiały wybrane przez influencerów i wiele więcej.

Więcej o: