Levi's i Justin Timberlake odkrywają karty

Justin Timberlake x Levi's - kolekcja Fresh Leaves na jesień 2018

Justin Timberlake x Levi's - kolekcja Fresh Leaves na jesień 2018 (fot. materiały prasowe)

Zobaczcie wspólną kolekcję "Fresh Leaves" na jesień 2018!

Marka Levi's ogłosiła dziś rozpoczęcie współpracy z dziesięciokrotnym laureatem nagrody Grammy, muzykiem i aktorem Justinem Timberlakiem. Wspólnie wypuszczają kolekcję Levi's x Justin Timberlake Fresh Leaves, która skupia się wokół klasyków marki, podkręconych nowoczesnym sznytem inspirowanym miłością Justina do muzyki. Premierowa kolekcja Levi's x Justin Timberlake "Fresh Leaves" będzie sprzedawana w wybranych sklepach Levi's na całym świecie, w sklepach multibrandowych oraz na Levi.com od 4 października.

Jako symbol autentycznej ekspresji, marka Levi's zawsze była noszona przez muzyków o nietuzinkowych głosach, a także przez ich fanów na całym świecie. Justin ucieleśnia autentycznego ducha Levi's i jesteśmy dumni, że możemy z nim współpracować przy tej kolekcji

- powiedziała Jennifer Sey, dyrektor ds. Marketingu w firmie Levi Strauss & Co.


Nazwa "Fresh Leaves" wywodzi się z koncepcji samego artysty, w której chciał nadać kolekcji własnego stylu, jednocześnie odświeżając ponadczasowe elementy marki , które mogłyby być doceniane przez kolejne pokolenia. Współpracował z zespołem projektowym Levi's®, aby interpretować niektóre z najbardziej znanych produktów marki w nieoczekiwany sposób. Dotychczas znane Wam sylwetki, kolory, wzory czy modele nabrały nowego życia i charakteru.

Ubrania są tak samo ważne dla procesu twórczego muzyków, jak i sama muzyka, którą tworzą. Ta kolekcja jest dla mnie próbą podzielenia się moimi doświadczeniami z fanami

– powiedział Timberlake.

Justin współpracował z zespołem projektowym Levi's w San Francisco, w Eureka Innovation Lab, oraz w Showroomie Haus of Strauss w Los Angeles, korzystając z archiwów marki, aby stworzyć ekskluzywną kolekcję . Efektem jest kolekcja męska składająca się z 20 elementów, osadzona w oprawie najbardziej znanych ikon, zaprojektowanych na nowo z nowoczesnym i niespodziewanym klimatem.

Natychmiast złapaliśmy nić porozumienia z Justinem, tworząc elementy, które łączyły to, co znane z nieoczywistym. Zainspirowani historiami związanymi z muzyką Justina, użyliśmy klasycznych materiałów - płótna, pledów, moro, flaneli, szerpy i dżinsu, i umieściliśmy je na znanych sylwetkach i ikonach Levi's, ale zremiksowaliśmy je, dodając elementy streetwearowe i te zaczerpnięte z nowoczesności

– powiedziała Karyn Hillman , Chief Product Officer dla Levi Strauss & Co.


Ta kapsułowa kolekcja przedstawia najlepsze ikony Levi's, oparte na najwyższej jakości wykonaniu i tkaninach. Oferuje nowoczesne, streetwearowe elementy, grę proporcjami. Znajdziemy w niej wiele oversize’owych sylwetek oraz kaptury w truckerkach i koszulach. Charakterystyczna skórzana naszywka Levi's Red Tab i ikoniczny " Two Horse Pull’ " mają czarne napisy – są to unikatowe elementy marki zaprojektowane wyłącznie na potrzeby tej kolekcji. Kluczowe sylwetki to nowy dodatek do portfolio Levi's fit – czyli spodnie 501 Slim Taper - najnowszy członek rodziny 501, zainspirowany tym, jak sam Justin nosi ten najbardziej kultowy model marki. Kolejną wyróżniającym się elementem jest truckerka w militarny wzór, drukowana przy użyciu najnowszej technologii laserowej Project FLX Levi's.

Timberlake po raz pierwszy nawiązał współpracę z firmą Levi's, gdy poproszono go o customizację Levi's Trucker Jacket z okazji 50. Urodzin słynnej kurtki. Współpraca rozwinęła się, gdy marka zdecydowała się uświetnić premierę jego trasy koncertowej, tworząc osiem modeli (truckerek i flanelowych koszul), dostępnych w pop-up store w NY, a następnie przygotowała specjalnie customizowane ubrania na trasę koncertową artysty.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Zrelaksowany możesz zrobić więcej. A na pewno lepiej. Lenistwo jest dobre!
  • smartwatch Pytania o zegarki #5: wymiana baterii, smartwatch, rodzaje szkiełek
  • Wielki test burgerów z sieciówek 7 grzechów współczesnego faceta: łakomstwo

Polecamy