Włoska jakość na złotą jesień. Limitowana kolekcja LAVARD GOLD

Jesienne krawiectwo dla mężczyzn wykonane z najcenniejszych włoskich tkanin.

LAVARD, polska marka o podhalańskim rodowodzie, przedstawia limitowaną męską kolekcję LAVARD GOLD, której elementy wykonano z najwyższej jakości materiałów wyprodukowanych we Włoszech. Miłośnicy stylu mediolańskich ulic docenią w niej włoską finezję strojów na polską jesień.

Inspiracje ponadczasowym krawiectwem Italii zostały przeniesione w sezon Jesień-Zima 2019 pod postacią luksusowych płaszczy z wełny z domieszkami moheru, jedwabiu czy alpaki. Garnitury o miękkim, włoskim kroju wykonano z wełny dostarczanej przez przędzalnię Lanificio f.lli Cerruti z Bielli, miasta nazywanego „wełnianą stolicą świata”.

Kolekcję LAVARD GOLD uzupełniają spodnie typu chino i sportowe koszule wykonane z bawełn z Prato i Bergamo. Delikatne szale i krawaty powstały z wełny pochodzącej z Como, a marynarki z wełny Marzotto – przędzalni o ponad 175-letniej historii. O ochronę przed deszczem zadbają funkcjonalne kurtki, a ciepło zapewni wyjątkowy kraciasty płaszcz z tkaniny o 20% zawartości wełny pochodzącej z recyklingu, która nadaje mieszance unikalną miękkość. Do kompletnej męskiej garderoby dobrano eleganckie pantofle typu monk, zapinane na klamry.

Luksusowy charakter linii LAVARD GOLD tworzą także najwyższej jakości wykończenia, w tym guziki z bawolego rogu i piny z orzechowego drewna. Wyjątkowość kolekcji podkreślają filcowania i lamowania w odcieniu rdzawego pomarańczu oraz symbol dziewięćsiła. Umieszczony na jedwabnym krawacie czy na przypinkach klap, ten wyjątkowy górski kwiat – Carlina acaulis – występuje na Podhalu, gdzie jest tradycyjnym motywem lokalnej sztuki, i gdzie bije serce marki LAVARD.

Kolekcja limitowana dostępna w wybranych salonach LAVARD i na lavard.pl od 27 września.

Więcej o:
Komentarze (1)
Włoska jakość na złotą jesień. Limitowana kolekcja LAVARD GOLD
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Tomek

    Oceniono 1 raz 1

    Włoskie materiały to jest to. Nawet strój na rower z morecycling.co mam z nich uszyty. W razie jak się coś uszkodzi np. po upadku z dwóch kółek, przysyłają nowe ubranie, więc podejście mega proklienckie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX