Czyść wszystkie zęby naraz

Kumamoto Toothbrush

Kumamoto Toothbrush (mat. promocyjne)

Po co myć ząb po zębie, skoro można wszystkie jednocześnie?
Japończycy potrafią liczyć i robić gadżety. Dlatego wymyślili Kuamamoto Automatic Tootbrush.

Wygląda strasznie, jak sztuczna szczęka babci w uchwycie miary wysuwanej. Lecz przecież walczymy nie o wygląd urządzenia a twojego uzębienia. Kuamamoto Automatic Tootbrush czyści 5-12 tys. drgnięć na minutę, wybiela światłem zimnym i podczerwonym, do tego masuje swym silikonem spożywczym dziąsła, poprawiając ukrwawienie i redukując krwawienie. Wszystko ponoć trzykrotnie skuteczniej od szczoteczki konwencjonalnej. I pięciokrotnie szybciej. Czyszczenie trwa 35-40!

Podobnie jak szczotki rotacyjne czy soniczne (zapraszamy do drukowanego wrześniowego "Logo" do lektury naszego testu) ma kilka trybów. Występuje także w wersji dla nastolatków. Może brzmi i wygląda jak wariactwo, ale zdobyła atest wszechmocnej amerykańskiej Agencja Żywności i Leków FDA i jest zgodna z unijną dyrektywą Restriction of Hazardous Substances.

Wodoodporna, ładowana bezprzewodowo. Część dogębna powinna być zmieniana co kwartał (do pół roku). Niestety, kampania kickstarterowa padła, miejmy nadzieję, że twórca znajdzie inny sposób na wprowadzenie tego genialnego wynalazku do twoich ust.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Szybki rozwój i ogromny potencjał przewozów, które wykonuje Uber tłumaczy jego obłędną wycenę (66 mld dol). Uber jest firmą, której szalone tempo ekspansji wciąż pożera zyski.

Niezobowiązujące zajęcie dające niemały zarobek jest nie do pogardzenia w świecie, gdzie finansowy kryzys sprzed ośmiu lat do dziś odbija się czkawką. Uber doskonale wstrzelił się w swój czas. Nie mógł pojawić się wcześniej, bo nie było telefonów z dotykowymi ekranami. Dziś jego ekspansję (500 miast, 70 państw) napędzają rozmiłowani w smartfonach millenialsiAplikacja firmy przewozowej Uber Millenialsi - pokolenie pożyczania
  • Glacier Express przejeżdża przez słynny wiadukt Landwasser w kantonie Gryzonia, fot. Jia Li / shutterstock.com Najpiękniejsze trasy kolejowe świata [TOP 10]
  • Wilk z Wall Street Jak zmieniał się korporacyjny dress code?
Skomentuj:
Czyść wszystkie zęby naraz
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy