Druk w kamieniu

Stone Master: Graffi

Stone Master: Graffi (mat. promocyjne)

Nie na papierze, nie na plastiku, nawet nie na szkle. Łódzka firma Stone Master, zgodnie z nazwą, drukuje na kamieniu. Jako jedyna na świecie - na skalę przemysłową. To kamień dekoracyjny i elewacyjny.

Proces produkcji kamienia z zastosowaniem druku cyfrowego wydaje się prosty. Na urządzeniu drukującym ustawia się grafikę i przygotowuje surowy kamień na specjalnie przygotowanych płytach, które następnie wjeżdżają do maszyny. Ta nie tylko kamień zadrukowuje, ale również impregnuje go i suszy. Bez przestojów, proces trwa ok. 10 minut. Po tak krótkim czasie produkt jest gotowy do dystrybucji i sprzedaży. Trudność polega na tym, aby uzyskać powtarzalność wzoru z jednakowym nasyceniem barwy w każdej palecie. Opracowana przez Stone Master technologia na to pozwala, optymalizuje czas i koszty zarówno producenta, jak i klienta.

Pierwsza wytworzona w ten sposób kolekcja nazywa się Supreme Line i towarzyszy jej hasło „Sztuka rodzi się z pasji”. Produkty powstały z obserwacji trendów, poszukiwania inspiracji w otaczającym nas świecie, z codziennych doświadczeń, ale również z ogromnej wyobraźni i zaangażowania twórców. To gama produktów o bardzo różnym charakterze, strukturze i wzorach. Otwiera możliwości aranżacyjne dopasowane do upodobań, stylu i temperamentu klienta.

Kamień dekoracyjny Graffitti (na zdjęciu) jest propozycją dla osób ceniących niezależność i indywidualizm. To rozwiązanie do wykończenia nowoczesnych aranżacji, wnętrz w stylu loftowym czy przestrzeni młodzieżowych; podkreśla takie cechy osobowości jak energia, świeżość, nieszablonowość czy odwaga.

Calama jest ponadczasowa i elegancka, sprawdzi się w wielu przestrzeniach, może być łączona z niemal wszystkimi odcieniami, a swoją subtelnością podkreśla piękno i klasykę.

Rocky przedstawia siłę, niezwykły i niepowtarzalny charakter. Pojedyncza ściana czy obudowa kominka wyróżni się z całej aranżacji przestrzeni.

Kamień dekoracyjny Stone Master trafia do największych sieci handlowych w kraju i zagranicą. Firma jest obecna na trzech kontynentach i w 25 krajach. Serię Supreme Master znajdziesz w sklepach OBI.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • smartwatch Pytania o zegarki #5: wymiana baterii, smartwatch, rodzaje szkiełek
  • Wielki test burgerów z sieciówek 7 grzechów współczesnego faceta: łakomstwo
  • Moja załoga zwyciężyła w 'kategorii T-Roca'. I tylko w niej. Jak jeździć ekonomicznie samochodem? Mnie nie pytajcie.

Polecamy