Cotygodniowy przegląd gadzetów

Czasem bardziej zabawowe, czasem bardziej użytkowe. To gadżety, o których będzie głośno. Lub nie będzie - ale warto się z nimi zapoznać.

Autoparasol
Lanmodo Automatic Car Tent to w zasadzie duży parasol, który ochronić ma samochód przed przegrzaniem, ubrudzeniem oraz uszkodzeniami (wytrzyma nawet upuszczoną z wysokości cegłę). Po zamonto-waniu na dachu rozkłada się automatycznie w 8 s. Jeśli dokupisz boczne płachty, parasol zamienisz w okazały namiot. A gdy dodasz pustaki, zaprawę i blachę, to będziesz mógł sobie zbudować garaż!
Cena:1100-1900 zł

Cardboard Teck PinBox 3000Cardboard Teck PinBox 3000 mat. promocyjne

Flippapier
Moda na wymyślanie kreatywnych zastosowań dla tektury nie przemija. Nie tak dawno tego materiału użyło Nintendo do „rozszerzenia” swojej modułowej konsoli Switch, a teraz kolejną tekturową grę dostajemy od firmy Cardboard Teck – flipper PinBox 3000. Nabyć można jeden z niesamowitych gotowych wzorów lub zaprojektować stół samemu. A prawdziwy spryciarz dorobi sobie nowe elementy nawet z pudła, w którym pinball został wysłany.
Cena: 180-240 zł

Pencil DicePencil Dice mat. promocyjne

Ołówek planszówkarza
Jest spora szansa, że ostatni raz notowałeś coś odręcznie podczas gry w planszówki. Dlatego takie dwa-w-jednym jak Pencil Dice ma sens. Każda z sześciu ścianek ołówka ma przypisaną liczbę punktów – jak na kostce. I tak jak kostka, może on służyć do gry – wystarczy poturlać go po płaskiej powierzchni i odczytać wynik. No i zawsze można olać planszówki i zagrać w „państwa miasta”.
Cena: 15 zł


Więcej o: