Cotygodniowy przegląd gadżetów

Bawią, dziwią, pomagają. To gadżety, o których będzie głośno. Lub nie będzie - ale warto się z nimi zapoznać.

Motobiwak
Może i urodziłeś się, by być dzikim, ale na pewno nie urodziłeś się, żeby w każdej sytuacji spać pod gołym niebem. Ruszając swoim jednośladem w pełną przygód podróż, bądź sprytny i spraw sobie namiot o nazwie Goose. Jest kompaktowy i praktyczny, bo zawiera w pakiecie wygodny materac oraz ciepły śpiwór i da się go złożyć w niewielkie zawiniątko. Motocyklista doceni go jednak szczególnie, bo długie skrzydło namiotu można zamocować do zaparkowanego obok pojazdu i ochronić siodełko przed wilgocią, a także w bardzo dosłowny sposób umacniać więź z ukochaną maszyną.
Cena: 1500 zł

FeelreelFeelreel fot. mat. promocyjne

VR-em w twarz
Twórcy Feelreel postanowili poszerzyć zestaw doznań, jaki czeka na ciebie w wirtualnej rzeczywistości. Ich gadżet to kompatybilna z większością gogli VR nasadka, która uruchomi zmysł węchu (na razie do wyboru jest ponad 250 zapachów dobieranych pod konkretne gry i filmy) i pozwoli poczuć na policzkach powiewy wiatru, wodną mgiełkę, ciepło oraz wibracje. Zbiórka funduszy zakończyła się wielokrotnym przebiciem kwoty minimalnej, więc wiele osób wierzy, że to może być VR-owa rewolucja, a nie najdroższy na świecie rozpylacz zapachu.
Cena: 800 zł

Blindspot MirrorBlindspot Mirror fot. mat. promocyjne

Lustro lesera
Jeśli w pracy, zamiast sumiennie wypełniać swoje obowiązki, szukasz ciągle okazji do słodkiego nieróbstwa, to powinieneś spojrzeć w lustro… Nie, nie, spokojnie, nie chcemy cię namawiać do zmiany swojego życia, zostania pracownikiem miesiąca i innych „wyjść ze strefy komfortu” – powinieneś spojrzeć w lustro, żeby nie dać się przyłapać! Blindspot Mirror pozwala kontrolować wydarzenia za plecami bumelanta i oszczędzi mu niejednej niezręczności, o nerwach nie wspominając.
Cena: 60 zł

Więcej o: