Ruszył MotorTrend - strefa motoryzacyjna w Player.pl

MotorTrend to uznany na świecie producent programów motoryzacyjnych. Produkcje opatrzone tym logo na początku października dołączyły do oferty Player.pl - mowa zarówno o programach zagranicznych, jak i polskich, w których zobaczymy twarze znane z anteny TVN Turbo.

Macie już w rękach październikowy numer “Logo”? Jeśli nie, to przypominamy, że znajdziecie w nim kod, który umożliwia bezpłatny, 30-dniowy dostęp do Player.pl. Dzięki niemu można nie tylko być na bieżąco na przykład z “Królowymi życia”, ale także także z produkcjami motoryzacyjnymi, które 2 października trafiły do strefy oznaczonej logo MotorTrend. 

JEST JUŻ PAŹDZIERNIKOWY NUMER "LOGO"! CO W ŚRODKU?

Co to jest MotorTrend? 

Najkrócej rzecz ujmując, jest to strefa motoryzacyjna w Player.pl. Trafią do niej produkcje, które MotorTrend tworzy od lat w różnych krajach (między innymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech), ale premierę będą tu miały także polskie programy z udziałem dziennikarzy TVN Turbo – Patryka Mikiciuka i Adama Kornackiego. Pierwszy z wymienionych wystąpi w programie “Best Driver’s Car”, w którym zobaczymy rywalizację na słynnym amerykańskim torze Laguna Seca. Drugi natomiast będzie robił to, w czym jest najlepszy - doradzał w zakupie aut używanych. Tytuł programu, czyli "Zakup kontrolowany za granicą” zdradza zasadniczą różnicę względem produkcji znanej z TVN Turbo. 

W strefie znajdują się zarówno poradniki, dotyczące m.in. samodzielnych napraw, tuningu, wyboru i zakupu auta, jak i programy rozrywkowe (nietypowe auta, motoryzacyjne podróże, nowinki ze świata motoryzacji). Listę tytułów uzupełniają hity znane z anteny TVN Turbo oraz Discovery (m.in. "Wheeler Dealers"). Sukcesywnie kolekcja będzie rozszerzana o nowe tytuły oraz kolejne sezony programów.  

Ile kosztuje MotorTrend? 

Oferta dostępna jest już w pakiecie podstawowym „Start” - cena za 30 dni wynosi 10 złotych. W przypadku wyboru oferty na 120 dni jest taniej - całość kosztuje wówczas 30 złotych, a więc 7,50 za miesiąc. Pełną ofertę MotorTrend znajdziecie pod adresem player.pl/motortrend.

Więcej o: