Chivas sponsorem Manchesteru United

8 sierpnia 2018 r. - Chivas, prestiżowa marka szkockiej whisky typu blended, ogłasza nawiązanie trzyletniej współpracy z największym klubem piłkarskim na świecie, Manchester United.

Chivas i Manchester United połączyły siły, aby wcielić w życie ich wspólne przekonanie, że „success is a blend” – podkreślając zalety połączeń – zarówno w życiu, w piłce nożnej, jak i w szkockiej whisky. Podobnie jak Chivas tworzy doskonałe trunki poprzez połączenie najlepszych szkockich whisky słodowych i zbożowych, Manchester United osiąga znakomite rezultaty na boisku poprzez wspólny wysiłek najlepszych piłkarzy, zaangażowanego sztabu ekspertów i rzeszy kibiców na całym świecie.

O szczegółach współpracy pomiędzy Manchester United a Chivas kibice dowiedzą się w piątek 10 sierpnia przed pierwszym meczem drużyny w ramach Premier League w sezonie 2018/19, rozgrywanym przed własną publicznością. Przygotowany z tej okazji film przedstawia unikalne połączenie cech, które tworzą zespół Manchester United. W filmie nakręconym w Los Angeles podczas przedsezonowego tournée klubu wystąpił cały skład zawodników pierwszej jedenastki, pokazując swój charakter zarówno na boisku, jak i w sytuacjach prywatnych.

W trakcie sezonu marka Chivas współpracując z klubem Manchester United będzie prezentować zalety połączeń, zachęcając kibiców, żeby byli dumni ze swojego unikatowego połączenia różnorodnych cech, które czynią ich wyjątkowymi, czy pokazując, że piłkarze osiągają największe sukcesy gdy współpracują ze swoimi kolegami z drużyny.

Jean-Christophe Coutures, prezes zarządu Chivas Brothers:

Proces mieszania i łączenia najlepszych składników towarzyszy marce Chivas, odkąd James i John Chivas zapoczątkowali tę sztukę w XIX-wiecznej Szkocji. Dlatego Manchester United był dla nas naturalnym partnerem. Podzielamy przekonanie, że dzięki odpowiedniemu dobraniu komponentów można osiągnąć wspaniałe rezultaty – od doskonałej harmonii whisky słodowych i zbożowych, która cechuje naszą szkocką whisky, po stworzenie zwycięskiej drużyny z perfekcyjnego połączenia umiejętności zawodników na boisku. Cieszymy się, że będziemy mogli wykorzystać naszą markę do zaprezentowania ducha drużyny Manchester United i jej kibiców na całym świecie.

Richard Arnold, dyrektor zarządzający grupy Manchester United:

Historia klubu Manchester United opiera się na pracy zespołowej. Dlatego podzielamy przekonanie marki Chivas o zaletach płynących z łączenia różnorodności cech. Nasz sukces na boisku i poza nim pozwala nam dobierać najlepszy zespół ludzi, którzy pracują na międzynarodową renomę klubu. Każdy ma swoje wyjątkowe umiejętności, ale to sposób, w jaki poszczególne cechy się łączą, sprawia, że stanowimy zgraną drużynę. Cieszymy się, że Chivas został Partnerem klubu Manchester United i że będziemy mogli wspólnie dzielić się naszymi przekonaniami z naszymi kibicami.

Współpraca rozpocznie się w sierpniu tego roku od kampanii 360°, realizowanej we wszystkich kanałach komunikacji na całym świecie. Działania zostaną zaadaptowane do lokalnych rynków. Już od najbliższego meczu, rozgrywanego w piątek 10 sierpnia, pomiędzy Manchester United a Leicester, na cyfrowych tablicach reklamowych i innych miejscach na terenie stadionu Old Trafford będzie wyświetlane logo marki Chivas.
Więcej informacji na temat współpracy i zalet blended whisky znajduje się na stronie Chivas.com.

O marce Chivas

Marka Chivas to oryginalna luksusowa marka szkockiej whisky typu blended. Jej podwaliny stworzyli bracia James i John Chivasowie, którzy zapoczątkowali sztukę łączenia i mieszania whisky w XIX-wiecznej Szkocji. Od tamtej pory marka Chivas odgrywa zasadniczą rolę w zwiększeniu sprzedaży szkockiej whisky na całym świecie tworząc niezwykły trunek poprzez połączenie najlepszych whisky słodowych i zbożowych.

Marka Chivas wierzy w moc połączeń, zarówno w życiu, jak i szkockiej whisky. Dlatego marka Chivas jest dumna z globalnej współpracy z Manchesterem United, największym klubem piłkarskim na świecie. A także w łączenie ambicji z hojnością i wykorzystywanie sukcesu do wzbogacenia życia innych. Dlatego Chivas The Venture wspiera start-upy społeczne kwotą 1 mln dolarów rocznego dofinansowania.

Chivas łączy swoją siedzibę w szkockim regionie Speyside z przeszło 100 krajami na całym świecie, które wspólnie przyczyniły się do międzynarodowego sukcesu marki sprzedającej dziś ponad 4,2 mln skrzynek 9-litrowych rocznie. Oferta Chivas stanowi połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością i innowacją. Znajdują się w niej m.in.: Chivas 12, Chivas Extra, Chivas XV, Chivas Mizunara, Chivas 18, Chivas Ultis, Chivas 25, Chivas Regal The Icon, a także dostępna wyłącznie w sklepach wolnocłowych whisky Chivas Brothers Blend.

Chivas. Success is a blend. www.Chivas.com

O Manchesterze United

Manchester United to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych drużyn sportowych na świecie w jednej z najpopularniejszych dyscyplin wśród widzów. W swojej 140-letniej historii klub zdobył 66 trofeów, co pozwoliło mu zbudować jedną z największych marek sportowych i bazę fanów liczącą 659 milionów osób na całym świecie. Dzięki ogromnej, zaangażowanej społeczności kibiców Manchester United uzyskuje znaczący przychód ze zróżnicowanych źródeł, m.in. umów sponsorskich, sprzedaży pamiątek, licencjonowania produktów, nowych mediów i aplikacji mobilnych, transmisji i dni meczowych.

www.manutd.com

Więcej o: