El Clasico w kinie

El Clasico w kinach Helios

El Clasico w kinach Helios (fot. materiały promocyjne)

Bez względu na aktualną sytuację w tabeli pojedynek pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną zawsze dostarcza emocji - i to nie tylko wśród tych, którzy mają w domu ołtarzyki poświęcone jednemu bądź drugiemu klubowi.

I chociaż po raz pierwszy od dziewięciu lat dziennikarze zapowiadający El Clasico nie mogą reklamować go jako pojedynku pomiędzy Lionelem Messim a Cristiano Ronaldo (pierwszy leczy kontuzję, a drugi od kilku miesięcy wybiega na boisku w trykocie Juventusu), to zawodnicy „Blaugrany” i „Królewskich” z pewnością dostarczą wrażeń kibicom. A jak powszechnie wiadomo, takie mecze najlepiej oglądać w jak największym gronie. Tylko co zrobić w sytuacji, gdy nie możemy wybrać się do Hiszpanii i obejrzeć meczu na żywo?

 

Mecz na srebrnym ekranie

Można wybrać się do kina! Najbliższe starcie czołowych hiszpańskich drużyn będzie bowiem transmitowane na żywo w wybranych kinach sieci Helios. Bilety w cenie 29 złotych (normalny) oraz 25 złotych (ulgowy) można nabyć w kasach kin oraz poprzez stronę www.helios.pl/el_clasico.

Lista kin, w których odbędą się seanse: Helios Białystok Biała, Helios Bielsko-Biała, Helios Bydgoszcz, Helios Dąbrowa Górnicza, Helios Gdańsk Forum, Helios Gdynia, Helios Gorzów Wielkopolski, Helios Grudziądz, Helios Jelenia Góra, Helios Kalisz, Helios Kielce, Helios Konin, Helios Legnica, Helios Lubin, Helios Łódź, Helios Nowy Sącz, Helios Olsztyn, Helios Opole, Helios Piotrków Trybunalski, Helios Płock, Helios Poznań, Helios Radom, Helios Rzeszów Galeria, Helios Siedlce, Helios Wrocław Magnolia Park.

Mecz FC Barcelona – Real Madryt w ramach 10. kolejki La Liga w sezonie 2018/19 rozpocznie się w niedzielę 28 października o 16:15.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Jak się robi startupy w Afryce? Jak się robi start-upy w Afryce?
  • Wielki Mur Chiński to jedyna budowla widoczna z kosmosu - oto jedna z bzdur powtarzanych od lat. Mamy dla was 17 geograficznych ciekawostek, których zdecydowanie brakuje na lekcjach geografii. Idziemy o zakład, że parę razy się zdziwicie, a przynajmniej sięgniecie po atlas, żeby odszukać Togo, Filipiny czy Arabię Saudyjską. Wielki Mur Chiński wcale nie jest jedyną konstrukcją widzianą z kosmosu - używając tylko oczu (bez specjalistycznych narzędzi) spoza Ziemi bez problemu można zobaczyć np. świecące nocą miasta, a nawet autostrady. Co do samego Wielkiego Muru, to akurat jego zobaczenie jest stosunkowo trudne - to brązowa linia w brązowym terenie. By nieco ułatwić sprawę, w 2000 roku Brytyjczycy zbudowali w okolicy specjalny biały namiot. Airbnb organizuje wyprawę dookoła świata
  • Forum Romanum Rzym wprowadza nowe zakazy dla turystów. Zobacz, czego już nie można robić w Wiecznym Mieście

Polecamy