Piwo za przebiegnięte kilometry - New Balance wie, jak zmotywować do aktywności

Piwo za przebiegnięte kilometry - New Balance wie, jak zmotywować do aktywności

Piwo za przebiegnięte kilometry - New Balance wie, jak zmotywować do aktywności (New Balance)

Znana głównie z produkcji obuwia sportowego marka otworzyła w Londynie pub o nazwie The Runaway, w którym za piwo można zapłacić. przebiegniętymi kilometrami.

W przekazie marketingowym trudno jest połączyć promowanie zdrowego stylu życia ze spożywaniem alkoholu (o wiele prościej to działa w przypadku chipsów – bo choć te zdecydowanie nie służą kształtowaniu sportowej sylwetki, to ich twarzą jest Leo Messi), tak jednak marce New Balance udało się to zrobić dość zgrabnie.

Pub, w którym za piwo zapłacisz kilometrami

Pub The Runaway jest efektem współpracy New Balance i aplikacji Strava, którzy przygotowali specjalne zawody z okazji zbliżającego się Virgin Money London Marathon. Zasady są proste – biegacze, którzy rejestrują swoje treningi w Stravie mogą dołączyć do eventu New Balance i w jego ramach zbierać mile, a następnie wymienić je na piwo. Wydarzenie trwa do 3 marca – aby dostać dwa piwa, trzeba najpierw przebiec 20 mil. Za 40 mil otrzymamy 3 porcje złocistego trunku.

 

Obecnym liderem wydarzenia jest niejaki James Williams, który wypełnił zakładany cel w 514 procentach, przebiegając 205 mil – prawie połowę więcej, niż drugi zawodnik w zestawieniu. Lokal The Runaway mieści się w Londynie na ulicy Charing Cross.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Cupra Formentor Cupra Formentor to prawdziwy, hiszpański "toro bravo"
  • Laptop Lenovo ze składanym wyświetlaczem Oto pierwszy laptop ze składanym ekranem
  • Porsche Type 64 To może być najdroższe Porsche w historii

Polecamy